Služba oznamovania e-mailov ponúka ľuďom, ktorí sa zaregistrujú, aby boli pravidelne informovaní e-mailom o popularite zadaných hľadaných výrazov.

android.jpg
 
Softvérový inžinier spoločnosti Google Gavri Smith v piatok oznámil oficiálny blog Google Search „Inside Search s názvom“ Najhorúcejšie témy v službe Google, ktoré boli doručené priamo do vašej doručenej pošty. “Smith napísal:„ Počnúc dnešným dňom je jednoduchšie získať správne informácie v správnom poradí. s e-mailomoznámenia. Teraz môžete "Prihlásiť sa" na akúkoľvek vyhľadávaciu tému, Hot Searches pre akúkoľvek krajinu, alebo akékoľvek mesačné Top Chart v USA. "Napríklad, on žil v Spojenom kráľovstve tri roky a on zriadil e-mailové oznámenie, aby mu povedal o "Najhorúcejšie" Hot Searches vo Veľkej Británii Smith povedal: "Môžete sa tiež prihlásiť k odberu e-mailových upozornení na záujem o vyhľadávanie v akejkoľvek téme, ktorú by ste chceli." Ľudia môžu buď držať krok s vyhľadávaním v reálnom čase, alebo sa pozrieť na trendy z minulosti Ak sa predplatiteľ rozhodne, že oznámenia sú príliš hlučné, potom má spoločnosť na to aj nápravu.Ak si užívateľ myslí, že je príliš veľa upozornení, s ktorými sa dá ľahko manipulovať, v každom e-maile sa uvedie odkaz na „odhlásenie“, povedal Smith , "

mobilní telefon.jpg
 
Google Trends, pričom pulz toho, čo zachytáva pozornosť ľudí, v priebehu času získal trakciu a vedecký záujem ako informačný nástroj. Trendy môžu sledovať, aké výrazy používatelia vyhľadávajú v danom období. Článok minulý rok v New Scientist povedal, že anonymizované, súhrnné údaje sa zostavujú zo 100 miliárd vyhľadávaní každý mesiac. Obchodníci to považujú za užitočný nástroj na vytváranie internetových marketingových kampaní, ekonómovia a produktoví manažéri využívajú spôsob, akým služba Trends reaguje na záujmy vyhľadávania v rôznych dimenziách.

Published by lomi.sk