Už máte toho dosť, že sa stále musíte prispôsobovať svojej partnerke? Chceli by ste si aj vy raz dupnúť nohou a zaveliť, že dnes ste na programe vy a budete mať taký sex podľa vašich predstáv? Bojíte sa, že vaša žena – partnerka alebo proste osoba, s ktorou ten sex máte, by to nepochopila? Že by ste boli nakoniec najhorší vy, že chcete nejakú zmenu? Ste si takmer istý, že by vám neurobila po vôli? Myslíte, že by skôr opačne reagovala a nedala vám ani taký sex o aký nestojíte?

Viete čo, to sa ani neoplatí zisťovať, keď máte v domácnosti alebo po ruke na sex takúto osobu. Nechcete si to pokaziť, ale niečo s tým spraviť musíte. Celý čas sa takto dusiť pri sexuálnom akte a robiť len to, čo sa od vás očakáva, veď to musí byť deprimujúce. Doprajte si odviazanie na sex priváte. Tam vám nikto nebude vyčítať, že chcete vyskúšať niečo nové a vzrušujúcejšie. Práveže budú ešte rady, že to nie je s vami žiadna nuda. Neproste niekoho, kto o to nestojí, aby s vami skúšal niečo iné a nové. Vidíte, že sa to pravdepodobne neoplatí, tak si to vynahraďte niekde inde. Nudný a stereotypný sex, no koho by to bavilo každý deň. Tie isté pohyby a máte pocit, že to robíte už len z rutiny.

nude-4959484_1920

Kde sa vytratila tá vášeň a láska, ktorá otriasala celým vaším telom na začiatku vášho vzťahu? Kde zmizol ten pocit eufórie a radosti z toho, keď ste sa vyzliekli pred vašou polovičkou? Kde sa to všetko stratilo? Dá sa to ešte vôbec vrátiť späť?

woman-3195227_1280

Nezúfajte a bežte si radšej užiť tam, kam som vám to radila. Prídete na iné myšlienky a možno dáte zbohom vášmu doterajšiemu vzťahu. Očividne nestál za veľa a vy si tak ujasníte vaše priority do budúcnosti. Myslím, že sex bude jednou z nich. Nie je najdôležitejší, ale dosť podstatný v sexuálnom vzťahu. Stojí za to, aby ste sa mu venovali a obohacovali sa aj takto. Duševne, psychicky, fyzicky a neviem ešte ako – ale určite pomáha.

Published by lomi.sk