Tento smartphon nám ponúka všetky tri vlastnosti v jednom . Pôjde o smartphon bez rámiku, výkonom a lacnou cenou. Poďme sa ale na neho bližšie  pozrieť čo nám tento smartphon  ponuka. Tento smartphon nám pripomína podobnosť ako ma Galaxií S8 od Samsungu. HomTom nám síce neponúka výkon ako majú vlajkové lode no nie je až tak na zahodenie. Smartphon má 5,7 palcový bez rámikový displej  s rozlíšením  1440×720 bodov a pomerom strán 18:9. Jeho telo bude tvoriť sklenená konštrukcia , ktorá je na konci spojená s plastovým rámom .
laptop a iphone

 
·         Pod kapotou nájdeme 8-jadrový procesor MediaTek MT6750T, ktorý v tomto prípade beží na takte 1,5GHz a k tomu disponuje 4 GB operačnej pamäte RAM a 64 Giga úložného priestoru ( reálne dostupných 58 Giga ) ktorý postačí na všetky hry , aplikácie , súbory , či hudbu. Ale ak by Vám ani táto pamäť nestačila môžete ju rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD vás do 128 Giga. HomTom určite nesklame ani výkonom batérie. Tá má kapacitu 3400mAh a vydrží vám po celý deň. Na zadnej strane smartphonu nájdeme aj dvojicu fotoaparátov ktorý jeden má 16 megapixelov a k tomu mu dopomáha druhý 5 megapixlový fotoaparát. Na prednej strane nájdeme výkony selfie foťák s výkonom 13 – tými megapixelmi. Obi dva fotoaparáty majú automatické zaostrovanie , clonu a či úpravu fotografií.
 káva a práce
·         K rýchlemu odomknutie smartphonu , či na návrat na hlavnú domovskú obrazovku Vám dopomôže čítačka odtlačkov ktorá sa nachádza na zadnej strane pod fotoaparátom . Tento smartphon sa v aktuálnej zľave predáva za 132,99 eur a jeho oficiálna cena je 159,99 eur
 
·         Tak čo zaujal Vás tento smartphon ? Za túto cenu v zľave ale aj v plnej cene dostanete naozaj pekný , bez rámikový smartphon , ktorý nám ponúka výkon , kvalitný fotoaparát , a batériu na jedno nabitie z výdržou po celý deň(Obrázky sú ilustračné ) Miki .

Published by lomi.sk