Hoci je fake kožušinový kabát vrcholom nášho zoznamu zimnej módy  je to aj skutočná klasika, takže udrží teplo a je trendy.  Neutrálne farby, ako je čierna, smotana alebo hnedá, ladia takmer zo všetkým, ale určite neodpisujte odvážnejšie odtiene. Farebné umelé kožušiny môžu byť v tejto zimnej sezóne oveľa modernejšie. Existujú rôzne farby, vzory, motývy, ale záleži práve natom, že to je kožušinka. Nebojte sa určite kombinovať aj rôzne farby, či materiály.

šaty

         Ak sa vaša prvá myšlienka, ktorá sa objaví vo vašej mysli, keď povieme „vysoké topánky nad kolená„, je „príliš sexy“. Každý, kto nosí vysoké topánky nad kolená, budu sa za vami muži otáčať.   Uistite sa, že pár, ktorý dostanete, je pohodlný a ľahko sa čistí. Budete mať bezpochyby na sebe tieto topánky každý rok, že ich milujete.

černé šty

          Chystáte sa do práce a nie ste si istá, čo obliecť? Dajte si jednoduché čierne tričko cez midi sukňu s vysokými podpätkami. Nemôžete sa rozhodnúť, čo sa máte obliecť na víkendovom výlete? Dajte si svoje čierne športové šaty k tomu džínsy a dajte svojmu oblečeniu nadčasový, elegantný vzhľad. Šaty, či športové alebo elegantné a k tomu džínsy sú v móde už dlhšiu dobu.

Noc v meste? Čierne šaty k tomu legíny a vaše vysoké topánky nad kolená je tá najlepšia kombínácia pre vašu prežitú noc v klube. Nezabudnite na doplnky. Ak ste túto sezónu nemali na sebe klobúky, stále máte čas, aby ste sa dostali do zimnej módy.  Každú ženu by mala mať čierna kožená bunda.

klobouk

          Džínsy v lete, ale zima znamená, že je čas sa vrátiť do dobrých teplých pančušiek. Sú lacné, teplé a hodia sa takmer so všetkým – a preto získali svoje miesto na tomto zozname zimnej módy. Tiež pomáhajú zjednodušiť oblečenie a dodávať elegantonosť. Existujú rôzne farby, materiály či vzory. Jednou z našich najobľúbenejších vecí v zime je štruktúra oblečenia. Je to oveľa lacnejšie zakúpiť si niekoľko šiat a meniť ich, ako si kúpiť niekoľko kabátov.

Published by lomi.sk