LED technológie Vám ponúkajú mnoho možností pre rôzne typy LED svietidiel. Na trhu je obrovské množstvo rôznych LED žiaroviek, ktoré sú z viacerých ohľadov mnohonásobne výhodnejšie oproti ich predchodcom v podobe klasických žiaroviek. Ďalej je možnosť zaobstarania si LED osvetlenia v podobe rôznych iných LED reflektorov, LED trubíc a mnoho iných. Práve v tejto chvíli Vám ponúkame možnosť zaobstarať si svietenie pomocou LED panelov. Jedná sa o elegantné a na montáž nenáročné LED svietidlá, v podobe plochých a ľahkých komponentov, ktoré je možné umiestniť do sadrokartónových otvorov, kde ich ľahko prichytíte pomocou dvoch bočných klipov.

klasická žiarovka

Panely sú vyrábané v elegantnej bielej farbe a preto sa hodia viac-menej do každého interiéru, kde svojím vzhľadom nijako nebudú narúšať celkový dizajn. Samozrejmosťou je dodanie tohto LED panela aj s jeho napájacím zdrojom so vstupným napätím 230V, ktorý je vhodný na priame zapojenie do elektrickej siete. Tieto LED panely je možné samozrejme, zakúpiť si v troch základných farebných variantoch svietenia a to v teplej bielej, neutrálnej bielej a v studenej bielej. Samozrejme ich farebnú variantu si môžete zvoliť podľa toho, v ktorom priestore budete tieto LED panely využívať ako prioritný zdroj svietenie.

led panel

Pri teplej bielej variante svietenia je túto vhodné využívať prevažne v miestnostiach určených na oddych a relax, preto že ich svetlo je príjemné hrejivé a upokojujúce. Pri svetelnej variante studená biela je vhodnejšie miesto využitia skôr pre osvetlenie priestorov ako je ateliér, dielňa, pracovná miestnosť a podobne, kde sa jedná o aktívnu činnosť pri ktorej potrebujete mať dostatok svetla no je možné ich umiestniť aj na osvetlenie budov a reklám z dôvodu ich skutočne dostatočne jasného svetla. Ak sa neviete rozhodnú aká farebná varianta svietenia je pre Váš priestor vhodná, rozhodnite sa pre kompromis a zvoľte si takzvanú zlatú strednú cestu a to neutrálnu bielu, ktorá svojou farebnosťou svietenia nebude nijako narúšať Vaše činnosti či už relaxačné, oddychové alebo pracovné.

Published by lomi.sk