Funkčnosť osvetlenia si všetci veľmi dobre uvedomujeme, potrebujeme ho v každom priestore, kde sa pohybujeme, kde pracujeme, bývame či športujeme alebo si dopĺňame zásoby potravín a podobne. Trendy modernej doby však určujú aj to, ako má moderné osvetlenie vyzerať a aké atribúty musí spĺňať. LED technológia umožňuje spojenie všetkých týchto vlastností do jedného funkčného celku a výsledkom sú svetelné zdroje, ktoré dnes už bežne využívame takmer všade. Vyznačujú sa väčšou variabilitou, čo znamená, že je možné umiestniť ich aj tam, kde sa to s halogénovými svietidlami nedalo, takisto ich inštalácia je úplne ľahká a nenáročná, dajú sa nainštalovať do sadrokartónových podhľadov či stien, svoju funkciu plnia, ale sú nenápadné, takže nenarúšajú štýl interiéru, ak to nemáme v úmysle.

harte-pracovna-lampa-led-cierna-strieborna__0881075_pe614878_s5

Dokážeme nimi vytvoriť zaujímavú a netradičnú či originálnu svetelnú atmosféru v priestore, okrem žiaroviek, trubíc, reflektorov či pásikov sú touto technológiou vyrábané aj panely. LEDprodukt s.r.o. je spoločnosť, ktorá na trh prináša led panel 60×60 tieto výrobky, na zozname má aj LED panely rozmeru 600x600mm. Ich konštrukcia je taká tenká, že sa ľahko nainštalujú do 10cm, o ktoré je znížený strop, v ktorom je vyrezaný štvorcový otvor do sadrokartóna. Panel je vybavený klipmi na bočných stranách, ktorými sa jednoducho do otvoru uchytí. Zapojiť ho je možné do bežnej elektrickej siete s napätím 230V.

miestnosť, schody

LED panel 600×600 je vybavený čipom SMD2835, jeho uhol svietenia dosahuje 150°, má vysoký index podania farieb, čím verne zobrazí farebnosť osvetľovaných telies. Na tieto svietidlá je predĺžená 3-ročná záruka. Na výber sú biely teplý, neutrálny a studený odtieň a adekvátne nahradia žiarovky so 40W, 90W Či 120W. Typ odtieňa si vyberte podľa miesta inštalácie, teplá je vhodná pri relaxe a oddychu, studená na aktivity a športovanie a neutrálny odtieň je kompromisom medzi obidvoma predošlými odtieňmi.

Inštaláciou LED panela si zabezpečíte priestor osvetlený podľa svojich predstáv, zaručí vám dlhú životnosť, úsporu energie a zároveň budete ekologický, a to sú atribúty, ktoré nemožno ignorovať.

Published by lomi.sk