Pre mnohé ženy sú legíny bežne noseným kúskom, ktorý využívajú na každodenné nosenie aj do pracovného prostredia. Niektoré dámy si však nosenie legín do práce nedokážu predstaviť a volia radšej iné formy nohavíc. Rozdielne názory si môžeme všimnúť aj pri lesklých legínach, ktoré pre jednu skupinu žien predstavujú štýlový trend, ale pre druhú sú zase nepríťažlivým módnym výstrelkom. Spôsobené to je tým, že každá dáma preferuje iný štýl oblečenia a pre niektoré môžu byť lesklé koženkové legíny až príliš výrazné a extravagantné.

zimný outfit

Príčinou však môže byť taktiež i to, že koženkové veci sú skôr obľúbené medzi fanúšikmi rockovej hudby a outfit zložený z takýchto koženkových nohavíc následne pôsobí veľmi tvrdo a pre niektorých možno až vulgárne. Všetko však závisí od toho, akým spôsobom outfit vyskladáte a verte, že aj z lesklých koženkových legín sa dá vytvoriť vkusný a elegantný outfit, ktorý zaručene zožne od vášho okolia nejednu pochvalu a zamilujete si ho.

letný outfit

Už dávno neplatia hlúpe názory, že legíny a iné obtiahnuté nohavice by mali nosiť iba štíhle ženy, ba naopak pokojne si ich môžete obliecť aj ak máte zopár kíl navyše. Väčšina moderných strihov koženkových legín totiž to funguje na princípe push up efektu, ktorý dokáže perfektne vytvarovať váš zadok. Spoločne s vyšším pásom, ktorý skryje výraznejšie bruško tak viete pomocou lesklých legín opticky vašu postavu zoštíhliť. Pokiaľ vás však trápi opačný problém a vaša a postava je štíhla, útla a chýbajú jej ženské krivky, viete si rovnako pomôcť šikovným zvolením legín, ktoré môžete skombinovať napríklad s predĺženou blúzkou alebo dlhšou košeľou či tunikou. Šikovný trik spočíva v tom, že ako doplnok použijete zároveň aj opasok, ktorým voľný top stiahnete v páse, čím vytvoríte ilúziu tvaru presýpacích hodín, zvýrazníte pás, boky a vaša postava tak automaticky bude pôsobiť oveľa ženskejšie.

Published by lomi.sk