Poškodený či rozbitý displej napríklad na vašom pomerne novom Samsungu len ťažko viete rozdýchať? Nečudo. Takáto udalosť je veľmi nepríjemná a mrzí nás. Prasklina dokáže veľmi znepríjemniť život a najmä používanie mobilného telefónu. Mnohokrát sa pokazí aj dotyková obrazovka,, pretože prasklina ju jednoducho veľmi agresívne naruší a tým sme takpovediac spokojným používaním telefónu skončili.

rozbity mobil

Komu sa už aspoň raz nestalo, že sa mu rozbil alebo praskol displej na mobile? Asi každému. A ako ste to riešili, kúpou nového mobilu alebo ste skúsili nechať mobil opraviť?

Neverili by ste, koľko porúch sa dá opraviť, aby ste mohli svoj mobil aj naďalej používať. Oprava mobilov Samsung môže zahŕňať napríklad už spomenutý prasknutý alebo rozbitý displej, ale môže to byť aj iná porucha, napríklad, keď prestane fungovať mikrofón, nabíjanie, tlačidlo, reproduktor alebo kamera. Jednoducho množstvo porúch sa dá na mobilnom telefóne opraviť. Na webovej stránke Mobilovo.sk si jednoducho vyberiete typ a značku svojho telefónu a podľa toho si môžete vyhľadať aj to, aké presne poruchy a opravy sa na vašom smartfóne dajú realizovať a vidíte aj ich cenu. Mnohokrát vás oprava mobilu alebo výmena displeja či iného náhradného dielu vyjde lacnejšie, než nový mobil. Zvlášť, keď máte v mobilnom telefóne uložené dôležité dáta, o ktoré nechcete prísť. Záchrana dát z mobilu sa tiež dá v Mobilovo.sk realizovať a je zahrnutá v cenníku.

mobil

Pre mnohých je mobilný telefón nielen nástroj na telefonovanie, ale majú v ňom celú pracovnú agendu. Mobil sa stal veľmi úspešne komplexným pracovným nástrojom. Máme v ňom maily, kontakty dáta, fotografie, dokonca sa cez enho dá už dne spravovať napríklad aj e-shop ap. Preto keď sa nám pokazí alebo rozbije, často sme zrazu ako bez rúk a keďže potrebujeme pracovať, jedným z riešení je nechať si mobil opraviť, aby sme nemuseli hneď kupovať nový.

Published by lomi.sk