Obalový materiál na zasielanie rôzneho tovaru sa postupne vyvíja, prispôsobuje sa modernej dobe a ekonomickým požiadavkám zákazníkov.

Predchádzajúce riešenia vo forme kartónov a papierových obalov sú stále využívané, ale zákazníci a trh vyhľadávajú ekonomicky výhodnejšie bublinkové obálky, ktoré nezaberajú toľko priestoru ako papierové kartóny a ktoré umožňujú výhodný pomer ceny a kvality za obalový materiál.

delivery-1417310_640

Bublinkové obálky sú modernou a ekonomicky výhodnou ponukou, ktorá sa vyznačuje kvalitou, dobrými cenami a ponukou odolných a pevných bublinkových obálok.

Ponúkaná kolekcia má mnoho rozmerov, farebnosť od svetlej, bielej, čiernej matnej obálky až po lesklý holografický motív, ktorý je zároveň aj originálnou vizitkou odosielateľa.

Bublinkové obálky sú vždy spojením vonkajšej kraftovej, vode odolnej vrstvy, ktorá je veľmi pevná a odoláva takmer všetkým vplyvom a vnútornej bublinkovej fólie, ktorá je hlavným prvkom ochrany zásielky. Celá obálka je kompaktná, pevná a má spoľahlivé uzatváranie na pružný plastový prúžok, ktorý má vynikajúcu priľnavosť a ktorý vždy pevne uzatvorí obálku.

Ponúkané bublinkové obálky sú mimoriadne ľahké a najmä pri vysokom počte zásielok znižujú náklady na poštovné a stávajú sa ekonomicky výhodné pre zákazníkov.

Aj preto sú obľúbené a vyhľadávané na pracovisku, v domácnosti, v online obchode a v mnohých pracovných odvetviach.

envelope-5219482_640

Ak do nich zabalíte aj krehké predmety, výrobky s ostrejšími hranami, zásielka bude vždy doručená v poriadku, bez poškodenia, vnútorná bublinková fólia vytvára dokonalý ochranný obal.

Cena plastových obálok je primeraná, závisí aj od dodávaného množstva, v ponuke nájdete balenia po 10 až 100 kusov, v prípade Vašich individuálnych potrieb budú Vaše požiadavky určite vyriešené.

Bublinkové obálky patria medzi najčastejšie zasielané, sú kvalitné, majú veľa výhod a mnoho spôsobov využitia. Vyberte si aj Vy z ponuky, ktorá je vytvorená na základe požiadaviek zákazníkov.

Published by lomi.sk