Tak týchto dôvodov je viac, ako by sa na prvý moment mohlo zdať. Nie len, že je to posteľ, ale má kopu výhod, nad ktorými sa oplatí popremýšľať pred tým, ako sa rozhodnete kúpiť ju, ale má aj rôzne výhody, čo sa týka vašich detí alebo financií.

Šetrí miesto

Poschodová posteľ prirodzene šetrí miesto, pretože miesto, ktoré zaberie zodpovedá rovnakým parametrom, ako aj jednolôžková posteľ s tým rozdielom, že poschodová posteľ zaberá miesto len do výšky. Na tom však vôbec nezáleží, pretože miestnosť, v ktorej bude táto posteľ sa vám aj napriek tomu bude zdať omnoho väčšia.
dětský spánek

Ušetríte

Práve tým, že si zakúpite poschodovú posteľ ušetríte peniaze. Ako je to možné ? Je lacnejšie kúpiť poschodovú posteľ, ktorá má dva lôžka, ako kúpiť dve rozdielne postele. Je to omnoho efektívnejšie a lepšie.

Dá sa cez ňu prevesiť šatstvo

Neraz sa stáva, že na sušiaku už neostalo miesto, no vy potrebujete niekde prevesiť ešte posledné tri tričká. Poschodová posteľ má z oboch strán (pri hlave a nohách) miesto na prevesenie týchto vecí, pretože má stabilné dosky, ktoré držia posteľ pokope.

Strach z výšok u detí

Ak dieťa necháte spávať na hornej posteli už od malička je väčšia pravdepodobnosť, že sa nebude báť výšok, pretože na výšky bude prirodzene zvyknuté. Nie len, že sa dieťa nebude báť výšok, ale dokonca sa utvorí puto, medzi deťmi, ktoré na týchto posteliach budú spávať.
budík a postel

Dizajn

Dizajn je tiež veľmi podstatnou časťou každého bývania. Okrem dizajnu je potrebný aj úplný komfort. Ale kde sa budete cítiť lepšie, ak nie v krásnych veciach, ktoré sa vám páčia ? Je potrebné obklopovať sa krásou. Keď sa rozhodnete kúpiť dvojposchodovú posteľ, určite sa poobzerajte aj po štýloch, ktoré vám táto možnosť ponúka.

Tak aké je vaše rozhodnutie ? Ak máte dve alebo viac detí určite je lepšie zainvestovať práve do poschodovej postele.

Published by lomi.sk