Tak ako som napísala v úvode, že sme jedineční, tak som to aj myslela. Napríklad si zoberte, že aj vy a vaša maminka alebo otecko máte inakší vkus. Nemusí to tak, môžete sa aj zhodovať, ale napríklad v určitých názoroch sa isto líšite. Pretože každého človeka ovplyvňujú všetky životné situácie, s ktorými sa stretáva a každá povaha, charakter sa s nimi vysporiada inak. Preto sme takí jedineční a preto sa líšia aj naše názory. Aj keby ste mali jednovaječné dvojča, tak ste každý iný, pretože nikto na svete nemá úplne dôvernú kópiu. Vzhľadovo sa síce môžete podobať, ale povaha a názory budú iné.

počítač

Čím zaujať ľudí?
Preto je veľmi komplikované vymyslieť nejaký predmet podnikania, ktorý by zaujal väčšinu ľudí a bol by naozaj výnosný. A predsa len nie je to o tom rozmýšľaní, ale skôr kreativite, pretože rozmýšľať nad tým môžete aj celý život, ale keď máte v sebe kúsok kreativity, budete to mať o moc jednoduchšie. Odporúčam pozrieť si rôzne prieskumy trhu, čo by zaujímalo ľudí a v akej oblasti sa najviac nakupuje. Alebo skúste ľudí počúvať, na čo sa sťažujú, čo im vadí a či by sa to nedalo nejako zlepšiť.

Slovensko
Slovensko je dosť malá krajina a ľudia sú tu závistliví. Možno mi budete oponovať, ale ja si myslím, že je to tak. A mám predsa právo na vyjadrenie svojho názoru. Ale tým som chcela povedať, že by ste si mali dobre rozmyslieť, čo budete predávať alebo vyrábať. Keď to bude nejaký super kreatívny nápad, práve vaši známi vám ho môžu závidieť alebo ho ukradnúť. Možno sa smejte, ale ja by som to nebrala na ľahkú váhu.

notebook

Krádež nápadu
Preto je v dnešnej dobe najlepšie, keď si svoj nápad necháte pre seba. Nechcete predsa, aby sa na ňom priživoval niekto iný. Aj vaše duševné vlastníctvo je vaše a nenechajte si ho zobrať. Je to len a len na vás.
Prajem Vám veľa šťastia a peňazí pri budovaní biznisu a nezabúdajte, že v prvých rokoch výnos nebudete dosahovať. Tak sa nevzdávajte!

Published by lomi.sk