Výber doplnkov môže byť nie len potešením a pohladením pre dušu ak sa pozriete na dokonalo zladenú ženu, alebo na seba do zrkadla, ale taktiež aj nočnou morou a výsmechom ak to zladiť neviete. Vo všeobecnosti pri výbere doplnkov dodržujte, teda aspoň by ste mali dodržiavať  štyri základné pravidlá.

šperky

Po prvé, venujte pozornosť farbe
Pri výbere doplnkov k oblečeniu je dôležité pamätať predovšetkým na harmóniu farieb. Ak si zvolíte neónové odtiene farieb tak si dajte pozor, čo oblečiete. Veľa neonových, výrazných či kadejakých trblietavých veci na sebe ničí celkový dojem a nakoniec to pôsobí celkom lacno aj keď ste na to mohli minúť veľké sumy peňazí.

Po druhé, vhodne vyberajte aj tvary či motívy doplnkov
Nie je asi nič horšie, ako keby ste si obliekli bodkované tričko s prúžkovanými nohavicami a ešte to zaklincovali nejakých srdiečkovým šperkom. Menej je niekedy viac a výrazne to platí hlavne pri oblečení a doplnkov. Nechcete predsa vyzerať gýčovo.

Po tretie, veľkosť doplnkov
Ak si zoberiete top s hlbokým výstrihom, či jednoduché tielko určite sa Vám bude hodiť veľký náhrdelník. Pozor však ak si dáte veľký náhrdelník, náušnice voľte skôr decentnejšie. Pohľad na ovešaný chodiaci vianočný stromček je skôr na smiech – ale určite vzbudíte pozornosť. K hlbokému strihu môžete pripevniť akúkoľvek formu dekorácie. Tvar U je skvele kombinovaný s masívnymi detailmi a dlhými reťazcami. V tvare V – s geometrickým, najmä trojuholníkovým.

naušnice

Po štvrté, nekombinujte viacero kovov
Ak nechcete vyzerať, že ste práve vykúpili celú záložnu a nedali Vám tašku tak ste si všetko dali na seba radšej si dajte pozor čo kombinujete. Nepôsobí veľmi lukratívne ak zvolíte zlatý výrazný náhrdelník a strieborné náušnice.
Nekupujte v obchode všetko čo sa Vám zapáči bez toho aby ste si to vopred premysleli. Nie len, že môžete vyhodiť zbytočne peniaze ale budete pôsobiť odstrašujúco. 

Published by lomi.sk