Našla si už svoju spriaznenú dušu? Niekoho, kto bude tvojím všetkým? Niekoho o kom už odmalička snívaš? Veríš vôbec že niekoho takého stretneš?Áno? NIE? Ver si dievča. Zobuď sa každá sme krásna tak ako aj zovňajškom ale hlavne svojou dušou a svojim vnútrom. Niekde v diaľke je osoba, ktorá má druhú polovicu tvojho vnútra a ty ver že ju nájdeš.

gentleman

Každá raz stretneme toho pravého. A keď nastane tento moment, budeš si to právom uvedomovať a užívať. Budeš pomaly padať do hĺbky lásky, ktorá už ťa len tak ľahko nepustí späť. Aké to ale bude? Ako sa budeš cítiť? Ako zistíš, že je to ten pravý? Možno ho stretneš v divadle, kine, v bare, na diskotéke, v obchode, v potravinách… Je jedno, kde sa to stane. Stane sa to. Možno sa dokonca prvýkrát obídete. Na mieste nezáleží. Stále a všade to bude rovnaké. Prebehne iskra.

Prvý pohľad. Prvý úsmev. Prvé slová. Prvý smiech. Prvá pusa. V bruchu motýle. V očiach iskrička lásky. Žiadny stres. Všetko sa stratí. Žiadne obavy z toho čo bude s vami. Odrazu žijete prítomnosťou. Odrazu  máš pocit, ako by si lietala. Ako by si bola v bubline, kde ti nikto nemôže nič povedať. Si akoby uzamknutá v ružovej klietke plnej snov.

úsměv

 Užívaš si každú sekundu v jeho prítomnosti. Užívaš si každý jeho pohľad, úsmev, dotyk, ktorý venuje len a len tebe. Priam žiariš šťastím. Všetko zle sa stráca. Vidíš len jeho, svojho skvelého chlapa, seba a váš malý kúsok sveta.Si preňho všetkým a tak isto aj on pre teba. Tvoríte pár. Nerozlučnú dvojicu, ktorá je odhodlaná bojovať spolu až do konca. Koniec ale nie je… Pravá láska sa nikdy nekončí. Nedá sa pred ňou ujsť ani sa skryť. Nájde si vás aj na poslednom kúsku sveta. A vtedy si uvedomíš, že som mala pravdu a našla si ho. Muži sú chybní, nie sú dokonalo dokonalí, ale to nie sme ani my a práve aj naše nedostatky nás spájajú a tvoria z nás jedno.

Published by lomi.sk