Čo muži naozaj milujú?

  1. Pochvala

O pochvale za dobre odvedenú prácu muži doslova snívajú. Ich potenciál pre mnohé schopnosti musí byť viac než postačujúci a za svoj úspech potrebujú počuť zopár slov o ich mimoriadnej šikovnosti. Je to jednoducho tak a vždy to tak bolo. Nemôžeme ich síce brať ako samozrejmosť, no s opravou vecí týkajúcich sa spoločnej domácnosti sa spoliehame len na nich. Ak nebudú žiadne komplikácie, táto pomoc si žiada slovnú pochvalu. Muž je potom na seba hrdý a tiež si viacej dôveruje.

cvičení

  1. Šport

Milujú šport, žijú športom, majú radi ženy zaujímajúce sa o šport. To, že je váš manžel závislý na obľúbenom futbalovom klube a nenechá si ujsť ani jeden ich zápas už o niečom svedčí. Je tak menej náročné vyhľadať pre neho darček na Vianoce, no ak sa v tom nevyznáte, musíte len študovať a zvyknúť si aj na futbalové večery. Ak ste športovkyňa o to viac sa váš muž cíti vo vašej blízkosti lepšie – každý chlap predsa túži po pevnom zadku !

  1. Jedlo

Nie je vždy pravdou, že muž zje viacej ako žena, no malo by to tak byť. Ich telo je väčšie, spotrebuje viacej energie a nie je náhoda, že ich postava je robustnejšia a zvláda oveľa ťažšie váhy než krehké ženské pohlavie. Mali by ste sa upriamiť na ich spotrebu mäsa, pretože hladný muž je väčšinou nervózny muž a vegetariánske menu ho rozhodne nepoteší. Šťavnatý steak alebo grilovačka ? To je určite vec, na ktorú nesmiete nikdy zabudnúť. Sú pravdaže aj dni, kedy nemusíte vkuse vyvárať a trápiť sa s hodinovými prípravami mäsových pokrmov, takže budete mať čas aj na oddych.

maso

  1. Sex

Toto je stopercentný úspech každej ženy, ktorá sa chce o svojho chlapa poriadne postarať. Muži sú niekedy veľmi jednoduchí ľudia a žiadajú si v skutku len málo. Myslia na to deň čo deň, a potrebujú to. Ak vás teda večer žiadajú privítajte to ako úspech, nie ako otravu. Muž sa pre svoje správne fungovanie jednoducho musí uspokojiť a vy ako skvelá milenka mu nebudete protirečiť, veď sa predsa len milujete. Čo sa ešte týka sexu ako takého, muži milujú zmenu. Nie je prekvapením, že ich fantázie niekedy búrajú hranice, no treba sa k nim postaviť s rozumom. Množstvo žien je napríklad proti orálnemu sexu – tým u svojho muža, nech už je akýkoľvek, určite nezabodujete !

Po čom muži túžia

Viete čo muži v skutočnosti milujú na ženách? Ak nie čítajte ďalej.

 
Zmysel pre humor
 
Ženy, ktoré sa vedia zasmiať na svojich chybách a dokážu pochopiť aj iróniu, sú jednoducho neodolateľné. Verte, že žiaden chlap nemá rád namosúrenú a stále zamračenú ženskú. V podstate to nemá rád asi nikto.

pár
 
Samostatnosť
 
Áno muži chcú byť hrdinovia. Chcú ženy chrániť, starať sa o nich a byť oporou. Ak však žena prejaví, že sa vie postarať sama o seba a aj o svojho partnera, ocení to aj ten najväčší hrdina na svete. Ženy, ktoré vedia v daných situáciách zastať aj miesto muža, majú vyhrané.
 
Inteligencia
 
Aj keď sa navonok muži neraz tvária, že hlúpa žena, by im do života vyhovovala najviac, pretože by im nezasahovala do ich ega, v skutočnosti to nie je vôbec tak. Inteligencia je jednoducho sexy.
 
Mužský úspech treba obdivovať
 
Ak partnerka dokáže svojmu partnerovi prejaviť dostatok obdivu a ocenenia, nebude ho nikdy hľadať inde. Muži sú jednoducho takí. Za ich robotu a aktivitu potrebujú pochvalu a pocit, že si to niekto všimol.
 
Láska k zvieratám
 
Ak žena miluje zvieratá a všetko živé, muži túto vlastnosť podvedome vnímajú tak, že budú i dobrými matkami. Je to proste podvedomá záležitosť.
 
Rešpektovanie chýb
 
Každý máme svoje chyby a ak žena dokáže tolerovať tie svojho partnera, čaká ju pokojný život. Muži totiž neznesú kritiku omnoho viac ako nežnejšie pohlavie. Preto by sa ženy mali naučiť nejaké tie chybičky krásy tolerovať.
 
Vlasy
 
Krátke vlasy môžu byť zaujímavé, sexy, netradičné a akékoľvek trendy, ale muži chcú na ženách vidieť dlhú hrivu. Dlhé vlasy sú jedným z prejavov ženskosti a žiadna móda to nezmení.

objetí
 
Podpora
 
Podporu od svojho partnera potrebujeme všetci. Ženy by sa však nemali uspokojiť s myšlienkou, že muž má byť jediný kto má preberať túto úlohu. Aj navonok tvrdí chlapi sa niekedy potrebujú vyplakať na ramene. A ak to nenájdu u svojej partnerky, budú hľadať inde.

Vecí, ktoré muži robia a ich partneri to milujú

Odhrnú si rukávy
Mysleli by ste, že keď sa opýtate: "Ktorú časť človeka považujete za najsexuálnejšiu ?" Odpoveďou by bolo … ich oči, alebo ich boky, ale zrejme pre veľa žien to je mužská predlaktia. Myslím, že je to dosť sexy a vypovedá to o tvrdo pracujúcom mužovi.

gentleman

Keď varí
Každá dáma miluje myšlienku vrátiť sa domov a vidieť svojho muža v kuchyni, najmä keď je to dlhý deň. PowerPoint, prezentácie a nonstop e-maily, takže keď sa to skutočne stane, keď prechádzate prednými dverami a ta vôňa Vás prekvapí.

Má rád zvieratá
Nie je nič atraktívnejšie ako muž, ktorý sa hlboko stará o zvieratá, dáva nám vedieť, že je v kontakte s jeho dušou, ale vážne, správa všetkým milovníkom zvierat tam vonku, vy ste sexy a milujeme to-

Hovorí s vášňou
Je tu niečo o mužovi, ktorý hovorí s vášňou, možno je vášnivý o svojej práci, jeho auto alebo dokonca určitý šport a nemusíte mať nevyhnutne rovnaké záujmy, ale len počuť, ako o tom hovoria s takým nadšením a oheň je super atraktívne. Jedna dáma mi raz povedala: "Môj manžel je taliansky a niekedy nerozumiem polovici vecí, o ktorých hovorí, ale keď hovorí, hovorí s vášňou a ja to milujem."

raper

Vedie konverzáciu
Keď bezproblémovo prebieha rozhovor s mužom alebo ženou, myslím, že ich treba zaradiť na začiatok zoznamu. Vieme, že mate zoznam pre a proti, ktoré robíte vo svojej hlave pri prvom začiatku stretnutia. Ja osobne milujem tieto 3 hodiny rozhovorov, keď ja a môj partner sa rozprávame o najrôznejších veciach ako: vesmír, miesta, ktoré chceme navštíviť, cudzie veci, čo sa stalo keď sme mali jedenásť?

Keď spí
Hovorte mi, že som čudná, ale milujem sledovať, ako spinká môj partner, je to najdrahšia vec. A nie, nie je to preto, že je konečne pokoj a teraz môžem konečne pozerať jeden z mojich obľúbených seriálov pekne v obývačke s plnou misou zmrzliny alebo dobre osolených pukancov.  Je to úplne všetko o tom, ako roztomilo vyzerá.

Ako zvýšiť hladinu testosterónu prírodnou cestou?


Testosterón je mužský pohlavný hormón, ktorý je zodpovedný za rozvoj pohlavných orgánov mužov a za prítomnosť sekundárnych pohlavných znakov. Umožňuje rast svalových a kostných buniek a ochlpenia na tele. Zabezpečuje dostatok červených krviniek, umožňuje kvalitný spánok a zásobuje telo energiou. Dostatočné množstvo testosterónu v tele dokáže pôsobiť preventívne pred vznikom osteoporózy. Priemerná hodnota u mužov je sedem až osemkrát vyššia ako u žien. Ľudia s nízkou hladinou testosterónu trpia chronickou únavou, zníženým libidom a celkovým pocitom nepohody.

muž

Príčinou zníženej hladiny mužského pohlavného hormónu môže byť chronický stres, nedostatočná výživa, nízky príjem vitamínu D, nedostatok pohybu, obezita, užívanie liekov. Dopĺňanie testosterónu umelou hormonálnou liečbou sa ukázalo ako nie veľmi bezpečná cesta, pre zvýšené riziko cievnej porážky.

zelenina

Existuje niekoľko spôsobov ako zvýšiť hladinu testosterónu prírodnou cestou.
·         Intermittent fasting– metóda stravovania, ktorá spočíva v tom, že človek neprijíma žiadne kalórie v priebehu 24 hodín, po ktorých prijíma potravu v rozmedzí 6 hodín. Tento cyklus sa opakuje. Táto metóda umožní prirodzené vyváženie hormonálnej hladiny.

·         Posilňovanie– návšteva posilňovne minimálne trikrát do týždňa, trénovanie so závažím po dobu aspoň 30 minút za tréning zvyšuje množstvo testosterónu v tele

·         Príjem zdravých tukov– odporúča sa zvýšiť konzumáciu potravín obsahujúcich telu prospešné tuky. Z takýchto potravín môžeme vybrať napríklad kokosový olej, olivový olej, avokádo, orechy, ryby

·         Príjem vitamínu D- získame ho pobytom na slnku, z rýb, mäsa, vajec, mliečnych výrobkov

výkon

·         Obmedziť stres- snažiť sa neriešiť pracovné veci vo voľnom čase, naučiť sa relaxovať a dopriať si dostatočne dlhý spánok

·         Znížiť percento telesného tuku

·         Znížiť príjem cukru

Svet mužského modelingu


Muž model sa určite nemá za čo hanbiť. Veľmi dobre vieme, že modeling je ťažká práca, ktorú nemôže robiť každý. Mužský modeling je jednoduchší v tom, že na chlapov nie sú kladené až také veľké nároky, ako sú na ženy. Tiež to však má svoje pravidlá, ktoré musia muži dodržiavať. Čo by mal spĺňať muž, ktorý má našliapnuté na sľubnú kariéru?

model
 
Podmienky:
            1. Mali by ste merať viac ako 180 centimetrov.
            2. Vážiť okolo 80 kilogramov, dôležité je však BMI.
            3. Mali by ste byť bez nadbytočného ochlpenia. Ak máte náhodou zarastenú     hruď, pripravte sa na depiláciu. Čo sa týka nôh, je to diskutabilné.
            4. Dajte si záležať na svojej postave. Nie každý mužský model musí byť dokonale vyšportovaný, no prepadnutý hrudník a ani pivný pupok vám           žiadna agentúra neodpustí.
            5. Ovládať angličtinu je samozrejmosť.
 
Rovnako ako v ženskom modelingu, tak aj v mužskom je dôležité, aby ste si na sebe dali záležať. Mali by ste sa zmieriť s tým, že kupovanie krémov na pleť a rôznych pleťových masiek bude určite samozrejmosť. A verte tomu, že to nie je žiadna hanba. Musíte si uvedomovať, že je skutočne dôležité, aby ste boli fyzicky a aj psychicky v poriadku. To často znamená zavítať do oddelenia so ženskými potrebami. Prečo by to mal byť problém?

obrys
 
Ovládať cudzí jazyk je nevyhnutnosť
Podmienkou pre to, aby ste boli úspešný je ovládať angličtinu. Na Slovensku je totiž úspešných len veľmi málo modelov a každý väčšinou začína v zahraničí. Chodenie po kastingoch a rozprávanie sa so zástupcami módnych značiek je niečo, na čo si časom zvyknete. No po prvom prezretí vašej tváre a vášho tela bude určite jedna z prvých otázok či ovládate anglický jazyk. Veľkou výhodou je, ak ovládate ešte niektorý ďalší zo svetových jazykov a najlepšie, keď viete po francúzsky (vzhľadom Paríž, kde to určite ocenia) alebo taliančinu, či niektorý z východných jazykov.

Mužský chromozóm Y


Za odpoveďou vzniku mužského pohlavia sa musíme ísť trocha povŕtať v genetike na chromozómovej úrovni. Za vznikom ženského alebo mužského pohlavia stoja totižto dva typy chromozómov:
 biologie - DNA

  1. Chromozóm XX – dve dvojité X predurčujú k vzniku ženského (samičieho) pohlavia. X ako také je veľký chromozóm (oproti chromozómu Y) a tak sa niektorí vedci domnievajú, že tento chromozóm sa na našej planéte vyskytol ako prvý. Chromozóm Y pri tom vznikol ako odvodenie z chromozómu X ako určitá forma mutácie.
  2. chromozóm XY – mužský jedinec vznikne v prípade, keď sa k základnému X chromozómu pridá Y chromozóm, ktorý je o polovicu menší

 chlapec s kloboukem
Niektoré štúdie sa domnievajú, že predurčenosť, či sa jedinec stane mužom a či ženou nastáva ešte v období spájania sa vajíčka a spermie, kde sa dve genetické informácie (genetickej informácie vajíčka a genetickej informácie spermie) spoja v jedno a dajú vznik nového jedinca. Iní vedci ale tento názor spochybňujú. Podľa nich ešte v štádiu delenia buniek, keď sú vyvíjajúce jedince ešte bezpohlavné, sú odkázané na vplyvy vonkajšieho prostredia – ktorým sú v tomto prípade prílivy hormónov v tele matky. Ak sa podľa nich jedinec dostane pod vplyv väčšieho množstva testosterónu (hormón, ktorý sa vo zvýšenej miere vyskytuje v mužskom tele), stane sa z neho muž. Kde je pravda sa dá ťažko odhadnúť, nakoľko ešte nepoznáme všetky mechanizmy, ktoré vznikajú v tele matky v období gravidity.
 vysmátý muži
V každom prípade, vo zvieracej ríši je otázka vzniku pohlavia ešte komplikovanejšia, ako by sme mysleli. Pri niektorých druhoch totižto za vznik určitého pohlavia sú zodpovedné i stavy prostredia:
 

  1. u krokodílov je otázka pohlavia určovaná teplotou prostredia, v ktorom sa vajíčka vyvíjajú. Ak je teplota prostredia nižšia, liahnu sa samičky. Ak je teplota ideálna, alebo trochu vyššia, liahnu sa samčekovia
  2. pri samiciach hyen škvrnitých je mužský hormón testosterón vo vyššej hladine, ako u samcov. To spôsobuje, že sú samice oveľa agresívnejšia a dominantnejšie ako samce a dokonca táto zvýšená hladina spôsobuje aj zmenu ich morfologickej stavby: samice sú väčšie, viac svalnatejšie, dokonca sa u samíc vyvinul akýsi „pseudopenis“, ktorý vyzerá na nerozoznanie od samčieho penisu. Preto v období gravidity sú embryá v tele matky ovplyvňované testosterónom a napriek tomu vo vrhu sú ako samce tak i samice.
  3. niektoré druhy jašteríc, napríklad varany komodské sa vedia rozmnožovať i bezpohlavne – bez prítomnosti samca (to vedia i niektorí zástupcovia hmyzu, ako napr. vošky)
  4. dokonca jeden púštny druh jašteríc samcov vôbec nemá. Celý druh pozostáva len zo samíc a tie produkujú svoje „klony“

Kozmetika pre mužov


Je vo všeobecnosti známe, že o svoju pleť sa starajú skôr ženy ako muži. Ženy sa vo všeobecnosti o seba starajú predsa oveľa viac ako muži. Ale to ešte neznamená, že aj chlapi sa o seba nemôžu starať. Už dávno neplatí, že všetci chlapi, ktorí sa o seba starajú, sú narcisi. Keď to preháňate, možno budete označený za metrosexuála, ale to je asi tak všetko. Verte tomu, že keď budete so sebou spokojný, bude vám to možno úplne jedno. Čo sa týka vašej pleti, to že ste chlap ešte neznamená, že sa o svoju pleť nemôžete poriadne starať. Len musíte mať na pamäti to, že mužská pleť je úplne iná ako tá ženská.

jogging
 
Máte šťastie, pretože v dnešnej dobe sa bežne predáva aj kozmetika pre mužov. A to myslíme úplne kompletne. Už to nie je ako niekedy, že ste museli zháňať prípravky proti akné alebo proti čiernym bodkám a museli ste si kupovať ženské výrobky. Mužská pleť je jednoducho iná ako ženská a práve preto sa tomu firmy prispôsobili. Čiže začali vyrábať prípravky, ktoré sú na mužskú pleť ako stvorené. Možno vás to prekvapí, ale základom je, aby ste používali poriadny krém alebo gél po holení. To je základom toho, aby ste mali pleť úplne v poriadku.

velbloud
 
Od toho záleží či bude podráždená, suchá, alebo príliš mastná. Pokiaľ si nenechávate narásť dlhú bradu, je to jednoducho prípravok, ktorý používate stále. Takže keď si kúpite poriadny gél či krém po holení (odporúčame prírodný, aby vám príliš nedráždili pleť), môžete pokračovať. Teraz si musíte uvedomiť, aký typ pleti máte. Ženy majú problematickú, suchú, normálnu a zmiešanú a verte tomu, že niečo podobné platí aj pri mužoch. Nezabúdajte na to, že nie je hanba opýtať sa, čo by bolo pre vás to najlepšie. Sami usúďte, aký typ pleti máte a podľa toho sa aj zariaďte. V niektorých predajniach majú kozmetiku určenú práve pre mužov. A verte tomu, že pre vás určite nájdu tú pravú.

4 Základné typy mužov


1.     Až príliš veľké ego
Je to typ muža, ktorý mal vždy veľa kamarátov. Bol obdivovaný inými mužmi, ale najmä ženami. Mnohý mu závideli už od strednej či základnej školy. So ženami to vždy vedel a bol jedným z prvých, čo mali frajerku. Má veľkú charizmu, jeho úsmev vás položí na kolena. Dostatočne vypracované telo a na pravidelne návštevy u kaderníka nikdy nezabúda. Dbá o seba a aj to je dôvod prečo nás práve tento typ priťahuje. S touto dokonalosťou však často prichádza aj nedôvera, nevera…

láska

2.     Pohoďák
Je to klasický typ muža. Dobrák od kosti. Ochotný, vždy príjemne naladený a sympatický chlap. Nepatrí medzi najpopulárnejších či už v práci alebo v škole. No on to nepotrebuje. Vie, že si nemusí nič dokazovať. Váži si samého seba a ešte viac svoju priateľku. Romantické večere či kino sú preňho samozrejmosťou. Je to typ muža, ktorý očarí a ani si tuto skutočnosť nemusí uvedomiť, pretože sa na nič nehrá a je vždy sám sebou.

3.     Balič
Týchto mužov ste už určite každá stretla. Pýtate sa kde? Ani nie. Je vám to jasné. Na diskotéke, v bare. Veď samozrejme. Vedia ako ma nás to sa musí uznať, no sami nevedia ako ma seba. Nemajú to v živote ešte správne usporiadané. Nevedia čo je láska. Ba dokonca o ňu ani nestoja. Ide im len o zábavu. Nechcú sa viazať. Nechcú cítiť. Nechcú spoločný život. Nechcú vás za svoju životnú priateľku. Ich cieľom je spoznávanie nových žien. Mohli by sme ich nazvať aj niekým, kto sa bojí dospieť a posunúť sa vo svojom živote na ďalšiu etapu.

štěstí
 
4.     Vorkoholici
 Tito muži nie sú zlí. Sú úžasní, príťažliví, zábavní, milí. Jediný problém je v tom, že milujú svoju prácu viac ako vás. Je na povahe ženy či jej to bude vadiť alebo nie. Každá sme iná. Jedno je však isté. Každá máme len jeden pohár trpezlivosti, a preto by sme sa mali púšťať do takýchto vzťahov s upratanou mysľou. Uvedomme si, čo nás s takýmto mužom čaká a čo nás neminie, aby sme potom neľutovali naše rozhodnutie.

Čo bude ak ho stretneš?


Našla si už svoju spriaznenú dušu? Niekoho, kto bude tvojím všetkým? Niekoho o kom už odmalička snívaš? Veríš vôbec že niekoho takého stretneš?Áno? NIE? Ver si dievča. Zobuď sa každá sme krásna tak ako aj zovňajškom ale hlavne svojou dušou a svojim vnútrom. Niekde v diaľke je osoba, ktorá má druhú polovicu tvojho vnútra a ty ver že ju nájdeš.

gentleman

Každá raz stretneme toho pravého. A keď nastane tento moment, budeš si to právom uvedomovať a užívať. Budeš pomaly padať do hĺbky lásky, ktorá už ťa len tak ľahko nepustí späť. Aké to ale bude? Ako sa budeš cítiť? Ako zistíš, že je to ten pravý? Možno ho stretneš v divadle, kine, v bare, na diskotéke, v obchode, v potravinách… Je jedno, kde sa to stane. Stane sa to. Možno sa dokonca prvýkrát obídete. Na mieste nezáleží. Stále a všade to bude rovnaké. Prebehne iskra.

Prvý pohľad. Prvý úsmev. Prvé slová. Prvý smiech. Prvá pusa. V bruchu motýle. V očiach iskrička lásky. Žiadny stres. Všetko sa stratí. Žiadne obavy z toho čo bude s vami. Odrazu žijete prítomnosťou. Odrazu  máš pocit, ako by si lietala. Ako by si bola v bubline, kde ti nikto nemôže nič povedať. Si akoby uzamknutá v ružovej klietke plnej snov.

úsměv

 Užívaš si každú sekundu v jeho prítomnosti. Užívaš si každý jeho pohľad, úsmev, dotyk, ktorý venuje len a len tebe. Priam žiariš šťastím. Všetko zle sa stráca. Vidíš len jeho, svojho skvelého chlapa, seba a váš malý kúsok sveta.Si preňho všetkým a tak isto aj on pre teba. Tvoríte pár. Nerozlučnú dvojicu, ktorá je odhodlaná bojovať spolu až do konca. Koniec ale nie je… Pravá láska sa nikdy nekončí. Nedá sa pred ňou ujsť ani sa skryť. Nájde si vás aj na poslednom kúsku sveta. A vtedy si uvedomíš, že som mala pravdu a našla si ho. Muži sú chybní, nie sú dokonalo dokonalí, ale to nie sme ani my a práve aj naše nedostatky nás spájajú a tvoria z nás jedno.

Kto vlastne sú?


Muži. Silní predátori, inteligentní, citliví, no ich vnútro je krehké ako keramická váza. Vidíme v nich oporu, pokoru, prijímame od nich lásku, láskavosť, city, citlivosť. Sú tu pre nás. Sú našou slabosťou. Našimi priateľmi, kamarátmi, milencami, idolmi… našim všetkým.

portrét

 Potrebujeme ichv našich životoch ako vodu, jedlo či vzduch. Nemyslíme si to všetky ale ty to vieš. Každá z nás to vie alebo to aspoň cíti v zabudnutom kútiku duše. Často si túto skutočnosť nepripúšťaš, pretože v nich vidíš lovca. Vidíš niekoho, kto by sa dokonale dokázal pohrať s tvojimi citmi. Áno v tomto sú naozaj výnimočne talentovaní. Nehádžme, ale všetkých do jedného vreca. Nevzdávaj to s nimi a daj im šancu ukázať ti, že dokážu milovať.

Neraz je to s nimi ťažké, ale sme ženy silné, múdre, inteligentné, chápavé. Tiež sme tu pre nich. Navzájom sa priťahujeme ako magnety. Sme ako slnko a mesiac. Ako ľad a sneh. Ako čokoláda a jahody. Ako leto a zmrzlina. Tvoríme páry od veku vekov.

Každá z nás raz nájde toho pravého. Veríš v osud? Áno? Nie? Začni! Niekde, či tu alebo tam kdesi v diaľke na teba čaká ten pravý. Nenápadný chlapík, ktorý sa na prvý pohľad zdá byť z cela obyčajný. Ty v ňom ale nájdeš tvoju skrytú spriaznenú dušu. Nájdeš v ňom niekoho, kto ťa bude robiť šťastnou. Niekoho, kto ti bude oporou, podporou, láskou, priateľom ale aj manželom.

muž

Niekoho, kto si ťa bude vážiť, ctiť a bude každý deň ďakovať bohu za to, že mal to šťastie a mohol ťa stretnúť. Ak si ho ešte nestretla neváhaj. Nezúfaj. Možno práve dnes či zajtra do teba niekto narazí. Ty si odrazu uvedomíš, že je to on. Tá osoba, na ktorú si čakala. Drahá máš čas celého sveta. Nikdy nie je príliš neskoro na pravú lásku. Buď trpezlivá. Neponáhľaj sa a počkaj. On príde. On sa zjaví. A bude to krásne. Nepremrhaj čas s niekým kto nestojí o tvoju lásku a pohŕda ňou.