1. Pochvala

O pochvale za dobre odvedenú prácu muži doslova snívajú. Ich potenciál pre mnohé schopnosti musí byť viac než postačujúci a za svoj úspech potrebujú počuť zopár slov o ich mimoriadnej šikovnosti. Je to jednoducho tak a vždy to tak bolo. Nemôžeme ich síce brať ako samozrejmosť, no s opravou vecí týkajúcich sa spoločnej domácnosti sa spoliehame len na nich. Ak nebudú žiadne komplikácie, táto pomoc si žiada slovnú pochvalu. Muž je potom na seba hrdý a tiež si viacej dôveruje.

cvičení

  1. Šport

Milujú šport, žijú športom, majú radi ženy zaujímajúce sa o šport. To, že je váš manžel závislý na obľúbenom futbalovom klube a nenechá si ujsť ani jeden ich zápas už o niečom svedčí. Je tak menej náročné vyhľadať pre neho darček na Vianoce, no ak sa v tom nevyznáte, musíte len študovať a zvyknúť si aj na futbalové večery. Ak ste športovkyňa o to viac sa váš muž cíti vo vašej blízkosti lepšie – každý chlap predsa túži po pevnom zadku !

  1. Jedlo

Nie je vždy pravdou, že muž zje viacej ako žena, no malo by to tak byť. Ich telo je väčšie, spotrebuje viacej energie a nie je náhoda, že ich postava je robustnejšia a zvláda oveľa ťažšie váhy než krehké ženské pohlavie. Mali by ste sa upriamiť na ich spotrebu mäsa, pretože hladný muž je väčšinou nervózny muž a vegetariánske menu ho rozhodne nepoteší. Šťavnatý steak alebo grilovačka ? To je určite vec, na ktorú nesmiete nikdy zabudnúť. Sú pravdaže aj dni, kedy nemusíte vkuse vyvárať a trápiť sa s hodinovými prípravami mäsových pokrmov, takže budete mať čas aj na oddych.

maso

  1. Sex

Toto je stopercentný úspech každej ženy, ktorá sa chce o svojho chlapa poriadne postarať. Muži sú niekedy veľmi jednoduchí ľudia a žiadajú si v skutku len málo. Myslia na to deň čo deň, a potrebujú to. Ak vás teda večer žiadajú privítajte to ako úspech, nie ako otravu. Muž sa pre svoje správne fungovanie jednoducho musí uspokojiť a vy ako skvelá milenka mu nebudete protirečiť, veď sa predsa len milujete. Čo sa ešte týka sexu ako takého, muži milujú zmenu. Nie je prekvapením, že ich fantázie niekedy búrajú hranice, no treba sa k nim postaviť s rozumom. Množstvo žien je napríklad proti orálnemu sexu – tým u svojho muža, nech už je akýkoľvek, určite nezabodujete !

Published by lomi.sk