Pozrime sa spoločne na tie tipy:

1.      Nedovoľte, aby vás niekto a niečo zastavilo na ceste k vášmu cieľu
 
Catherine Schwitzerová je prvá žena, ktorá sa oficiálne zúčastnila maratónu v Bostone. Počas pretekov v roku 1967 sa snažila z celých síl, pretože pôvodne sa ženy nemohli zúčastniť. Ale Catherinu to nezastavilo. Jej fotografie boli na predných stranác. Na zmenu postoja verejnosti Schwetzer organizoval pre ženy dostihy v 27 krajinách. Viac ako milión žien sa na nich zúčastnilo. To presvedčilo aj Medzinárodný olympijský výbor, aby do olympijských hier v roku 1984 zaradil ženský maratón. Keď sa niekto alebo niečo pokúša zastaviť vás na ceste k cieľu, nenechajte ho. Pripomeňte si, že môžete dosiahnuť všetko, čo chcete.

relax
 
2.      Vymedzte si čas pre seba
 
Keď potrebujete kombinovať prácu, rodinu, koníčky a mnoho ďalších vecí, nájsť si čas pre seba je veľmi ťažké. Ale stanete sa lepším, len vtedy, keď začnete dávať svoje blaho na prvé miesto. Túto skutočnosť naznačuje autor PayPal Kadakiya. „Nájdite niečo, čo vás inšpiruje,“ odporúča Kadakia. „Žiadny deň by nemal byť zbytočný.“ Choďte sama na dovolenku a nechajte prúdiť svoje myšlienky.
3.      Snažte sa viac, ale nepreháňajte to
 
Majsterka sveta v maratóne s prekážkami Amelia Boone sa nedávno zranila, pripravovala sa na súťaž, ktorá bola jej sen. Sen sa bohužial musel odložiť, ale Amelia sa určite nevzdá. Tento incident ju naučil, že niekedy je užitočné odpočívať.
 
4.      Robte to, čo milujete sami, nie to, čo od Vás chcú ostatní
 
Dokonca aj keď každý chodí na jogu alebo bicykel či aerobik, nemusíte sa prihlásiť tiež.Robte to, čo máte radi. To platí nielen pre šport, ale aj pre život vo všeobecnosti. Vždy si vyber svoj vlastný spôsob.

pláž
 
5.      Nebojte sa rozpoznať svoje úspechy
 
Ak ste dosiahli úspech , ako je napríklad: ako schudnúť, alebo ste prvýkrát bežali kilometer, neváhajte sa o tom s niekým podeliť. Nedovoľte, aby vás niekto zbavil pocitu pýchy vo vašich víťazstvách. Aj keď sú dosť malé, pre Vás sú dôležité.

Published by lomi.sk