Práve tým, že je trh presýtený týmto tovarom, môže sa stať, že kúpime i nejaký ten nechcem povedať nepodarok, no tovar, ktorý sa zachvíľu pokazí, alebo má slabý výkon, či o ničom kvalitu zvuku. Výber máme, tak preto vyberme to správne práve pre nás.  Záleží však na tom, akým štýlom chcete hudbu počúvať.
Buď dávate prednosť pohodliu domova a veľkému, kvalitnému dizajnu, s čo najväčším výkonom, alebo sa radíte k druhému riadku.
Uprednostníte prenosné reproduktory, ktoré môžte so sebou zobrať kdekoľvek a byť stále obklopený hudbou.

reproduktor

Ak sa radíte k tej prvej skupine a hľadáte poriadne delo do vašej izby, odporúčam informovať sa o  túto repro sústavu, ktorú idem spomenúť.
AQ M23DAC
Jedná sa o vymakanú novinku od českého výrobcu AQ. U tejto repro sústavy treba spomenúť a vyzdvihnúť kvalitu výšky tónov a presne dávkované basy.
Takže z toho vyplýva, že sústava je vhodná skôr na počúvanie opery, popu, klasiky, či jazzu. Ak však máte vpláne počúvať drsnejšie štýly, kde ide o rýchle a hlasité basy, mali by ste pripojiť vhodný basový subwoofer, pretože táto sústava AQ M23DAC je skôr o presnom časovaní bás, čiže pri rýchlom basovom tempe to nebude presne to, čo očakávame. Ale pri štýloch s pomenším tembom bás je to ozaj skvelé a ideálne.

hudba

A teraz niečo pre tých, ktorí hľadajú niečo praktickejšie na cesty.
JBL FLIP 4
Ide o prenosný reproduktor z kategórie FLIP, ktorý má možnosť pripojenia pomocou bluetoothu. A teraz tá zaujímavá časť- je odolný voči vode. Čiže je ako stvorený na letné obdobie, kedy budeme chodiť pri kúpaliská, či jazerá so svojimi známymi a budeme chcieť spraviť skvelú párty. Pri plnom nabití batéria vydrží až 12 hodín. Na to, že sa JB FLIP 4 radí skôr k tým menším, prenosným modelom, disponuje kvalitných ozvučením a čistým zvukom. Ideálny do ruksaku a na párty, či cestovanie.

Published by lomi.sk