Schody a schodiská sú často považované za nudné miesta domu alebo bytu. Veľa ľudí hľadá inšpiráciu ako to zmeniť a vylepšiť ich vzhľad a celkový dojem akým pôsobia. Tu je niekoľko spôsobov ako na to, aby https://karman.sk/aby-vase-schody-vynikli-vase-schody-vynikli :

schody


1.       Rozsvieťte – zabudovaním rôznych svetelných prvkov môžete premeniť aj to najnudnejšie schodisko na zaujímavé miesto. Využitie kontrastu bieleho svetla a tmavých kobercov tiež nie je nápad na zahodenie.

2.       Vintage – staré veci, ktoré nájdete doma na povale nemusia putovať hneď do koša. Využitím starých obrazov v kombinácii s inými starožitnosťami zvýšite atraktivitu akejkoľvek miestnosti, teda aj vášho schodiska a schodov.

3.       Vzory – kombinácie farieb a vzorov dodajú vášmu schodisku ten správny „feel“. Stena nemusí byť len biela a schody nemusia byť len jednofarebné.

4.       Nestarnúca čiernobiela – kombinácia dvoch predošlých nápadov. Využitie kontrastu, farieb a vzorov. Čierne schody a jasno biele steny navôkol potešia každé oko.

zábradlí


5.       Tapeta – že tapety vyšli z módy ? To vôbec nie je pravda. V skutočnosti ide o jeden z najlepších spôsobov ako rýchlo a jednoducho zmeniť schodisko na nepoznanie.

6.       Očíslujte ich – ak je pre vás dôležité byť iný ako ostatní, tento typ sa vám zapáči. Jednoducho očíslujte schody veľkými, dobre viditeľnými číslicami a máte schodisko, ktoré zaujme.

7.       Galéria – ide o klasiku. Fádne schodisko oživíme vhodným množstvom obrazov a týmto dodáme trochu umenia pre svoje obydlie.

8.       Odkladací priestor – kreatívnym riešením je aj premeniť jednoduché schody na odkladací priestor. Predstavte si každý schod ako jednu veľkú zásuvku, kam môžete odkladať svoje veci. Šikovné že ?

schodiště


Ako vidíte trošku kreativity dokáže urobiť divy. Skúste aj vy trochu popustiť uzdu fantázii a premeňte svoje nudné  schody na zaujímavý kus umenia. Nielenže sa budete cítiť lepšie vo svojom dome ale určite to ocení aj každá návšteva.

 

8 spôsobov ako nechať svoje schody vyniknúť
4 (80%)1

Published by lomi.sk