Často som si predstavovala, ako bude vyzerať môj dom, keď budem staršia a keď to bude všetko presne také, aké by som chcela mať. Bola som ten typ človeka, pre ktorého bol každý plán maximálne dôležitý. Vedela som, že práve plány sú pre mňa úplný strop všetkého, čo kedy môže byť. Niektorí ľudia majú pocit, že by nemali nič plánovať, pretože práve vtedy to nemusí vyjsť, ale ja si to nemyslím. Pretože napriek tomu, čo sa deje okolo nás, niekto plán k životu potrebuje a ja som s tým bola stotožnená. Ak niekto plán nepotrebuje, je to iba jeho vec, ale ja som stotožnená s týmto a myslím si, že je to len moja vec.

posuvné dveře

Urobte, čo sa páči vám

Každý z nás má iný vkus, pretože sme ľudia a každý z nás je neskutočne individuálny. Preto nemôžeme čakať, že sa niečo bude páčiť nám a aj niekomu inému. Ale čo už, tak to jednoducho funguje a práve preto sú ľudia, ktorí potrebujú plány a ľudia, ktorí nemôžu fungovať so žiadnym plánom. Takže si myslím, že by sme nikoho nemali odsudzovať. Čo sa týkalo domu, s tým som bola naozaj pedantná. Pretože som presne vedela, čo od svojho domova očakávam.

kalkulace

Moderné a klasické?

Mala som totálnu predstavu a dokonca aj o tých najmenších detailoch, ktoré sú klasické, ale zároveň moderné. Preto som napríklad chcela, aby som mala doma sklenené posuvné dvere cena. Ale vedela som, že to nie je všetko a že to je detail, na ktorom musím začať pracovať. Zladiť to, veriť tomu, že všetko vyzerá najlepšie, keď je to zladené a keď sa nechajú vyniknúť hlavne veci, ktoré sú okolo vás a práve preto je to niečo, čo ma tešilo. Určite by si to nedal do svojho domu každý, ale ja som chcela a asi to bolo niečo, čo ma vždy tešilo. Tešilo mať byť originálnou a mať doma originálne veci. Takže už naozaj záleží len na vašom názore. Ak sa to páči vám, tak už na nič nečakajte a urobte všetko, čo je vo vašich silách.

Published by lomi.sk