Vždy som bol ten typ človeka, ktorý nikdy nič nebral príliš vážne. Bol som zástancom názoru, že život by sa ani brať vážne nemal, pretože nikto z neho nevyviazne živý. Takže, preto by som sa mal stresovať a nervovať? Problémom však bolo aj to, že som si vôbec nič nevážil a všetko som bral ako samozrejmosť. Teda som si napríklad vôbec neuvedomil to, že som totálne závislý na svojom aute. Auto je pre mňa úplne všetko, no nikdy by som si to nebol uvedomil, keby sa mi nepokazilo. Až keď sa mi pokazilo, vedel som, že som nemal zanedbávať starostlivosť oň. Že to nie je len zavrieť auto do garáže a nechať ho tak.

jednotka

STARAJTE SA O SVOJE VECI, KÝM MÔŽETE

Bez auta som bol ako bez ruky, nevedel som si predstaviť, že budem vyše mesiaca dochádzať autobusom alebo vlakom hocikde, kam budem chcieť ísť. Samozrejme, že som začal obvolávať svojich kamarátov, ale kto vám dá hneď auto? Keď ho v dnešnej dobe každý potrebuje takmer každý deň? Už som začínal byť kvalitne zúfalý. No potom mi môj kamarát povedal, že v dnešnej dobe existujú aj firmy, kde si môžete auto požičať. Takže som vedel, kam budem hneď najbližšie volať.

ford

ZACHRÁNILI MA OD CESTOVANIA AUTOBUSOM

Okamžite som tam zavolal a vysvetlil som im situáciu. Povedal som im, že bez auta neviem fungovať a oni sa len smiali, pretože vraj takéto situácie zažívajú neustále. S požičaním auta nebol absolútne žiadny problém, dokonca som si mohol vybrať aj značku, akú chcem. To je niečo, čo určite ocení úplne každý. Moja skúsenosť je teda fakticky pozitívna a určite by som to urobil znovu. Napriek tomu dúfam, že sa moje auto už viac nepokazí a že to nebudem potrebovať. Asi by som sa oň mal viac starať. Aspoň takéto mám ponaučenie do budúcnosti. Starať sa lepšie o svoje veci. Myslite na to a poučte sa z môjho príbehu aj vy.

Published by lomi.sk