Svietidlá LED už nadobro zvíťazili nad tými pôvodnými, ktoré fungovali ešte na spôsob halogénového žiarenia. Táto nová technológia používajúca úspornejšiu, pritom však účinnejšiu metódu, kedy sa na miesto halogénového vlákna používajú diódy, je už automaticky nainštalovaná hádam v každom novom produkte týkajúcom sa osvetlenia.

lampa

  • Takže tými najzákladnějšími výhodami tejto novej metódy osvetlenia je v prvom rade úspora elektrickej energie, dióda k svojmu rozsvieteniu spotrebuje oveľa menej elektrickej energie, než si pýtalo rozpálenie a rozsvietenie halogénového vlákna. Druhá základná výhoda spočíva vo viditeľne kvalitnejšej forme osvetlenia, ktoré vydáva jasnejšiu farbu. Je to dôležité v podstate pre každého, kto ku svojej práci, alebo len bežnej aktivite potrebuje osvetlenie. Ak vykonávame byrokratické povinnosti, píšeme, niečo opravujeme, alebo si len čítame, takéto jasnejšie svetlo určite ušetrí náš zrak lepšie, než tomu bolo pri starších produktoch.

Takéto nové osvetlenie môžeme využiť skutočne všade, kde nás to napadne. Avšak ja spomeniem ešte tretiu výhodu, ktorá sa týka hlavného produktu rgb led pásik.
Je to zábava, nie práca.

světélka

Tú tretiu výhodu http://www.itbiz.cz/clanky/ochrana-dat-prinasi-vyhodu-na-trhu spojenú priamo s takýmito pásikmi by som nazval ako možnosť byť kreatívny/a. Pásiky disponujú farbami osvetlenia červenou, zelenou, modrou. Môžeme nadstaviť i rytmus, v akom sa farby budú meniť, môžeme farbami kombinovať. Celá miestnosť tak bude vyžarovať nápaditými farbami. Je to v podstate zábava, žiadna povinnosť. Tieto nápadité diódy sú umiestnené na spomínanom pásiku, ktorý môžeme prilepiť a umiestniť, vlastne kde len chceme. Vyberme si miesto, na ktorom osvetlenie najviac zaujme, alebo kde bude mať najlepšie praktické využitie. Takéto pásiky s diódami tak zmenia každú miestnosť na zaujímavé miesto, odkiaľ nebude chcieť návšteva nikdy odísť. A v podstate ani Vy.

Published by lomi.sk