Každé potrubie má svoju životnosť a nepravidelná prevencia sa odrazí vo forme upchatia potrubia a kanalizácie až po samotnú haváriu, kedy odpad vyteká do okolitého priestoru a zanecháva za sebou veľké znečistenie a škody.

Je dobre mať po ruke spoľahlivý kontakt na havarijnú non stop službu, ktorá príde za krátky čas a spoľahlivo odstráni problém s profesionálnou technikou a za pomoci odborníkov.

construction-2753799_640

Ponuka krtkovanie nonstop zaujme prístupom, odbornosťou, pružnosťou, ochotou a profesionalitou nielen pri odstraňovaní havárie ale aj pri následnom poradenstve alebo vodoinštalačných prácach.

Postup pri havárii je jednoduchý a praktický –zavoláte a oznámite rozsah škody, uvediete lokalizáciu, prístupnosť a počkáte na rýchly príchod služby krtkovania, ktorá pracuje nonstop.

Pred samotným príchodom si vzájomne skonzultujete navrhnutú cenu, ktorá je korektná a nebude navýšená o skryté poplatky, zahŕňa výjazd, použitie techniky a odstránenie problému.

Vo väčšine prípadov sa použije prečistenie potrubí prúdom vody pod vysokým tlakom, ktorý spoľahlivo zlikviduje a odstráni nečistoty, ktoré spôsobili haváriu. Takéto riešenie problému sa využíva aj vo väčších prevádzkach, kde je pomerne dlhé potrubie a nečistoty sú usadené hlboko.

Elektromechanické čistenie má široké uplatnenie v domácnostiach, pri upchatom umývadle, odtokoch vane, výlevky alebo na toaletách. Spoľahlivo odstráni problém aj v potrubí s menším priemerom, špeciálne oceľové struny rotačným pohybom vyčistia akúkoľvek kanalizáciu a takisto vyriešia haváriu.

Už samotné škody vzniknuté pri havárii spôsobia veľa starostí a problémov, preto je odstraňovanie havárie bez zbytočných poškodení a znečistenia veľkou výhodou, nie je potrebné dodatočné upratovanie po zbytočných búracích a odborných prácach.

pipeline-1566044_640

Správne poradenstvo ako predchádzať ďalším haváriam Vám určite príde vhod, odborníci Vám vysvetlia ponúkaný princíp trasovania potrubia alebo TV monitoringu kanalizácie, ktoré majú veľký význam pri odhaľovaní nedostatkov v potrubí.

Published by lomi.sk