Vytvoriť skvelý estetický prvok v domácnosti alebo efektívny zdroj svetla v miestnosti je možné docieliť rôznymi spôsobmi. Dnes sa na to, v čoraz väčšej obľube, využívajú Led pásy. Tento jednoduchý produkt, ktorý je zároveň veľmi úsporný a spoľahlivý, ponúka rôzne možnosti aplikácie alebo škálovateľnosti. Ponúkajú sa v rôznych variantoch a ich rozmery sú veľmi kompaktné, takže sa dajú aplikovať aj v ťažšie dostupných miestach bez nutnosti zásahu. Aj z tohto dôvodu sa často využívajú, ako osvetlenie kuchynských liniek, skríň, políc alebo ako osvetlenie podhľadu stopov.

5m-profi-led-pasik-120ledm-smd1808-dual-white-ip20-24v-kompletna-sada

Led pás je vyskladaný z jednotlivých diód a jeho dĺžku je možné prispôsobiť vaším potrebám. Sú vyrábané v rôznych dĺžkach, na baterky alebo napájané priamo zo zásuvky alebo rôznych farbách svietivosti. Mnohé led pásy ponúkajú možnosť meniť ich farbu svietivosti podľa vašej preferencie. Je možné ich meniť kedykoľvek za pomoci bezdrôtového ovládača, prípadne použiť jednu z prednastavených simulácií. To znamená, že máte možnosť ku každej situácií alebo atmosfére prispôsobiť sfarbenie osvetlenia v miestnosti. Led pásy je možné využívať v interiéry alebo exteriéry, takže je potrebné si pred kúpou ozrejmiť, na čo budú využité a podľa toho si vybrať tie správne.

10m-profi-led-pasik-smd5050-rgb-30ledm-ip20-24v-rf2-kompletna-sada

V ponuke led pasy sada ledprodukt.sk môžete nájsť širokú škálu led pásov rôzneho druhu, príkonu alebo farieb. Ponúkajú sa v kompletných sadách, ktoré obsahujú samotný led pás, ovládač pre ovládanie alebo zmenu farieb, prijímač a napájací zdroj, t.j. adaptér. V ponuke môžete nájsť led pasy v dĺžke od 2 až do 10 metrov. S farbou svietivosti v neutrálnej bielej, teplej alebo studenej bielej. Všetky ponúkané led pásy sú certifikované a predávané v záruke vzťahujúcej sa na konkrétny diel, a to od 3 až do 5 rokov. Na stránke spoločnosti môžete nájsť všetky potrebné informácie pre správnu inštaláciu, pre dosiahnutie čo najdlhšej životnosti, prípadne užitočné informácie v prípade deliteľnosti, teda správneho strihania led pásu alebo vhodného príslušenstva.

Published by lomi.sk