Predstavujeme modulárny upratovací systém sa prispôsobí všetkým situáciám v domácnosti.
Je to skutočná inovácia vo svete vysávačov. Kobold VK200 poskytuje v kombinácii s nadstavcom EB400 automatické rozpoznávanie toho, o aký typ podlahy ide. Ultrazvukové čidlá identifikujú všetky vlastnosti vysávaného povrchu a automaticky mu prispôsobia režim vysávania podláh, alebo koberca. Prístroj patrí do energetickej triedy A. Má skvelé čistiace vlastnosti už pri výkone 75 watov. Vysávač je ergonomicky dizajnovo prevedený. Má nízku hmotnosť a ľahko nastaviteľnú teleskopickú násadu. Je vybavený otočným kĺbom. Chráni tak váš chrbát. Aj vypínač je umiestnený priamo na rukoväti.
mladá uklizečka
Disponuje tiež skvelým systémom jednoduchej výmeny filtračných sáčkov. To, či je už sáčok plný a je nutná jeho výmena zistíte, keď sa na oranžovo rozsvieti LED ukazovateľ. Výmena je veľmi jednoduchá. Stačí otvoriť zadný kryt a vložiť sáčok. Filtračný sáčok, u vás doma zároveň zlepšuje kvalitu vzduchu. Zachytáva totiž 99,9 % častíc, ktoré spôsobujú alergie. Túto jeho funkciu ocenia predovšetkým alergici.

prachovka a prostředky pro úklid
Preč s prachom a špinou

Nástavec na tento vysávač – Kobold EB400 je najlepším nadstavcom svojej triedy. Okrem iných výhod, má nainštalované inovatívne senzory, ktoré ako sme už spomínali, automaticky rozpoznajú typ podlahy. Následne už iba nastavia optimálny režim vysávania. Tento prístroj sa dostane aj na ťažšie dostupné miesta, a preto je ideálnym pomocníkom aj pri vysávaní pod nábytkom. Nemusíte sa už krčiť, prípadne premiestňovať nábytok.

Neobvykle presné vysávanie vám umožní pohyblivá kĺbová hlava vysávača. Jeho mimoriadna obratnosť poteší každú domácu gazdinku. Je to odborník na dokonalé upratovanie. Špeciálna rotačná kefa, ktorá má vlastný pohon, zaistí intenzívne a zároveň šetrné a hygienické vysávanie všetkých povrchov.
uklizený obývák
Je nekompromisný! Neuniknú mu ani tie najdrobnejšie mikro častice prachu. S týmto nadstavcom máte istotu, že úplne spoľahlivo odstránite všetky nečistoty z vášho koberca či podlahy.
Keď vysávate, rotačná kefa prečesáva váš koberec, pričom zároveň uvoľňuje usadené nečistoty a dôkladne čistí aj spodné vrstvy. Unikaniu špín a prachu naspäť do okolia zabraňuje bezšvové pozdĺžne tesnenie. Pozdĺž celého otvoru nadstavca sa nachádzajú sacie otvory, ktoré zaistia vysoko účinné vysávanie aj popri stenách vášho domova.

Published by lomi.sk