Pre tie ženy, mamičky, slečny, dámy, panie alebo aj pre tých chlapov, čo túto veľmi populárnu stránku nepoznajú: Stránka vznikla v roku. Registrácia je veľmi jednoduchá a bezplatná, tak ako na skoro všetky sociálne sieť. Dovolím si to tak nazvať. Táto sociálna sieť je určená špeciálnej cieľovej skupine a to sú mamičky. Mamičky s deťmi doma na materskej, mamičky s odrastenými deťmi, slobodné matky, rozvedené mamy, viacnásobné matky, matky jedináčikov, ženy, ktoré chcú byť matky, tehotné ženy, ženy a chlapi, ktorí zablúdili … takto by sa dalo pokračovať ešte dlho. Jednoducho stránka pre všetky mamičky (občas to tam okorenia aj muži).

modrý koník

A čo robia na tejto stránke? No predsa to, čo robia ženy najradšej. Hádajú sa? Aj to.. ale momentálne to nie je správna odpoveď. Diskutujú, predávajú, nakupujú, chvália sa fotkami svojich ratolestí, pýtajú si rady, vymieňajú skúsenosti, vymieňajú veci, hľadajú recepty, hľadajú kamarátky a tak ďalej.

Tak ako sa nakupuje a predáva? Ak máte doma nepotrebné veci, stačí ich pofotiť a pridať inzeráty. Musíte pridať vlastné fotky, pretože za stiahnuté fotky vám vymažú inzerát. Možno nie hneď, ale raz určite. V inzerátoch danú vec zaradíte do kategórii a ozrejmíte potenciálnemu kupujúcemu, či sa jedná o nový tovar, použitý tovar alebo o vlastnú výrobu. Použitého tovaru môžete pridať stovky, tisíce… neobmedzené množstvo. Nový tovar a vlastné výrobky len limitované množstvo. Nákup je ešte jednoduchší. Napíšete o akú vec máte  záujem a systém vám vyhodí to čo hľadáte. Viete si to upraviť ešte podľa ďalších kritérií, ako je napríklad rozpätie ceny, farba, či chcete nový tovar alebo použitý a podobne.

Ako sa diskutuje? Jednoducho. Ak máte nejaký problém, založíte fórum, popíšete svoj problém, odošlete a čakáte na odpovede. Dávajte si však pozor na mamičky, ktoré sa chcú stále len hádať a osočovať. Neoplatí sa reagovať. V reálnom živote by sa tak nesprávali. Ak nemáte problém, môžete sa pozrieť na problémy iných ľudí a skúsiť im poradiť. Určite vašu radu ocenia a vy budete mať hneď lepší pocit. Opäť sa majte na pozore pred…

koníčci

Fotky sa pridávajú podobne ako fóra. Dá sa pridať celý fotoalbum a aj krátky text.
Modrý koník má spriatelené stránky, ktorými sú mojasvadba.sk a modrastrecha.sk. Ak ste už registrovaní na jednej z nich, vaša registrácia platí na všetkých troch. O nich viac nabudúce.

Tak čo, milé dámy? Už som vás navnadila? 

Published by lomi.sk