Viete čo muži v skutočnosti milujú na ženách? Ak nie čítajte ďalej.

 
Zmysel pre humor
 
Ženy, ktoré sa vedia zasmiať na svojich chybách a dokážu pochopiť aj iróniu, sú jednoducho neodolateľné. Verte, že žiaden chlap nemá rád namosúrenú a stále zamračenú ženskú. V podstate to nemá rád asi nikto.

pár
 
Samostatnosť
 
Áno muži chcú byť hrdinovia. Chcú ženy chrániť, starať sa o nich a byť oporou. Ak však žena prejaví, že sa vie postarať sama o seba a aj o svojho partnera, ocení to aj ten najväčší hrdina na svete. Ženy, ktoré vedia v daných situáciách zastať aj miesto muža, majú vyhrané.
 
Inteligencia
 
Aj keď sa navonok muži neraz tvária, že hlúpa žena, by im do života vyhovovala najviac, pretože by im nezasahovala do ich ega, v skutočnosti to nie je vôbec tak. Inteligencia je jednoducho sexy.
 
Mužský úspech treba obdivovať
 
Ak partnerka dokáže svojmu partnerovi prejaviť dostatok obdivu a ocenenia, nebude ho nikdy hľadať inde. Muži sú jednoducho takí. Za ich robotu a aktivitu potrebujú pochvalu a pocit, že si to niekto všimol.
 
Láska k zvieratám
 
Ak žena miluje zvieratá a všetko živé, muži túto vlastnosť podvedome vnímajú tak, že budú i dobrými matkami. Je to proste podvedomá záležitosť.
 
Rešpektovanie chýb
 
Každý máme svoje chyby a ak žena dokáže tolerovať tie svojho partnera, čaká ju pokojný život. Muži totiž neznesú kritiku omnoho viac ako nežnejšie pohlavie. Preto by sa ženy mali naučiť nejaké tie chybičky krásy tolerovať.
 
Vlasy
 
Krátke vlasy môžu byť zaujímavé, sexy, netradičné a akékoľvek trendy, ale muži chcú na ženách vidieť dlhú hrivu. Dlhé vlasy sú jedným z prejavov ženskosti a žiadna móda to nezmení.

objetí
 
Podpora
 
Podporu od svojho partnera potrebujeme všetci. Ženy by sa však nemali uspokojiť s myšlienkou, že muž má byť jediný kto má preberať túto úlohu. Aj navonok tvrdí chlapi sa niekedy potrebujú vyplakať na ramene. A ak to nenájdu u svojej partnerky, budú hľadať inde.

Published by lomi.sk