Ako už možno viete smartphon Honor patrí pod samotné krídla Huawei-u . To by malo ale znamenať že nám Honor môže ponúkne niečo viac , za skvelú cenu. Avšak nie je to celkom tak. Poďme si ho ale predstaviť .


Honor 6A bude pracovať na operačnom systéme 7.0 s nadstavbou EMUI 5.1 a celú prevácku zariadenia zabezpečuje  chipset  Qualcomm Snapdragon 430, , osem jadrový  procesor z 1,4 Ghz , a grafickým procesom Adreno 505. Smartphon má rozmery 144 x 71 x 8,4 a overenú  hmotnosť 141 gramov a 5 palcový IPS displej z rozlíšením 720 x 1280 b.

mobil
 
Ani fotoaparát nijak zvlášť nevyniká. Ten obsahuje 13 megapixelov s rozlíšením 4:3 s podporov led blesku , clony  f/2.2 a video nahráva vo FullHD v 30-tých FPS. Predný fotoaparát má 5 megapixelov s rozlíšením 4:3 a tiež nahráva videa vo FullHD rozlíšení v 30-tých FPS a clona  f/2.2.
 
 
Smartphon ponúkne 16 gigovú pamäť , ale reálne dostupnej pamäte je iba 8 Gb , operačná pamäť rám má Gb a pamäť si môžete rozšíriť pomocou pamäťovej karty až do 128 Gb . Ani v tomto smartphone nesmie chýbať lokálny prenos dát na pripojenie na internet , čiže je dostupná 2G , 3G A 4G / LTL sieť .

lokálny prenos dát sa postará technológia Bluethood ,  na bezdrôtové pripojenie Wifi , , nabíjanie ešte starým konektorom microUSB , GPS , Fm rádio , informačná dióda na prichádzajúce notifikácie , a samozrejmosťou nebude ani audioJack.
 
Je veľkou škodou že smartphon nepodporuje zvýšenú odolnosť voči vode , a ani čítačku otáčkou , ale tých nedostatkov  má viac. Na smartphone chýba aj NFC , infraport , stereo reproduktory , chýba ja rýchle nabíjanie čí bezdrôtové nabíjanie, a na rádiu funkcia RDS.

smartphone
 
 Na tomto smartphone určite nájdeme veľa chýb teda funkcii ktoré nepodporuje , ale za to má cenu , ktorú sa oplatí tento smartphon kúpiť . Cena je okolo 150 eur , a skôr by som povedal že je vhodnejší pre tých ktorý nevedia ešte pracovať zo smartphoni , a na začiatok je veľmi dobrý. Čo nám ale ponúkne je 13 mpx fotoaparát a batériu ktorá ma kapacitu 3020 Mha ,Čo by Vám malo stačiť na celý deň. 

Published by lomi.sk