Ako už možno viete smartphon Honor patrí pod samotné krídla Huawei-u. To by malo ale znamenať že nám Honor môže ponúkne niečo viac, za skvelú cenu. Avšak nie je to celkom tak. Poďme si ho ale predstaviť.


Honor 6A bude pracovať na operačnom systéme 7.0 s nadstavbou EMUI 5.1 a celú prevácku zariadenia zabezpečuje chipset Qualcomm Snapdragon 430,, osem jadrový procesor z 1,4 Ghz, a grafickým procesom Adreno 505. Smartphon má rozmery 144 x 71 x 8,4 a overenú hmotnosť 141 gramov a 5 palcový IPS displej z rozlíšením 720 x 1280 b.

mobil

Ani fotoaparát nijak zvlášť nevyniká. Ten obsahuje 13 megapixelov s rozlíšením 4:3 s podporov led blesku, clony f/2.2 a video nahráva vo FullHD v 30-tých FPS. Predný fotoaparát má 5 megapixelov s rozlíšením 4:3 a tiež nahráva videa vo FullHD rozlíšení v 30-tých FPS a clona f/2.2.


Smartphon ponúkne 16 gigovú pamäť, ale reálne dostupnej pamäte je iba 8 Gb, operačná pamäť rám má Gb a pamäť si môžete rozšíriť pomocou pamäťovej karty až do 128 Gb. Ani v tomto smartphone nesmie chýbať lokálny prenos dát na pripojenie na internet, čiže je dostupná 2G, 3G A 4G / LTL sieť.

lokálny prenos dát sa postará technológia Bluethood, na bezdrôtové pripojenie Wifi,, nabíjanie ešte starým konektorom microUSB, GPS, Fm rádio, informačná dióda na prichádzajúce notifikácie, a samozrejmosťou nebude ani audioJack.

Je veľkou škodou že smartphon nepodporuje zvýšenú odolnosť voči vode, a ani čítačku otáčkou, ale tých nedostatkov má viac. Na smartphone chýba aj NFC, infraport, stereo reproduktory, chýba ja rýchle nabíjanie čí bezdrôtové nabíjanie, a na rádiu funkcia RDS.

smartphone

Na tomto smartphone určite nájdeme veľa chýb teda funkcii ktoré nepodporuje, ale za to má cenu, ktorú sa oplatí tento smartphon kúpiť. Cena je okolo 150 eur, a skôr by som povedal že je vhodnejší pre tých ktorý nevedia ešte pracovať zo smartphoni, a na začiatok je veľmi dobrý. Čo nám ale ponúkne je 13 mpx fotoaparát a batériu ktorá ma kapacitu 3020 Mha,Čo by Vám malo stačiť na celý deň.

Published by lomi.sk