Odreagovať sa od bežných problémov, vyčistiť si myseľ a celkovo zrelaxovať celé telo je zmyslom návštevy tantrickej masáže. Tam si dokonalo zresetujete hlavu a telo prežije príjemné dotyky rúk šikovných masérok. Prežitok z nej bude hlboký a vzrušujúci. Namaste je rituál, ktorý sa s tantrou spája a znamená prejav úcty k telu a mysli, ich zjednotenie, synchronizácia dýchania a naladenie sa na jednu vlnu vibrácií s masérkou, aby bol rituál dokonalý. Samotná tantra masáž masáž má niekoľko fáz a dotýka sa celého tela. Začína sa hlavou, jej masírovaním, potom nasleduje krk a celá chrbtová oblasť, končí sa pri končatinách masážou dlaní a napokon aj chodidiel. Po otočení sa na opačnú stranu sa dostanete k masáži brucha, stehien, ramien a zakončí ju masážou intímnych partií, samozrejme, pokiaľ ste sa na tom vopred dohodli. Masáž lingamu však prispieva k dokonalému vzrušujúcemu uvoľneniu.

relaxation-3065577_1920

Počas tantrickej masáže máte čas na to, aby si uvedomili svoje telo a spoznali sami seba, prežiť rozkoš počas striedania techník spolu so vzrušujúcimi a zmyselnými dotykmi a postupným uvoľňovaním svalov. Ak to masérke dovolíte, tak prežijete úplne nový rozmer erotiky, vaše telo aj dušu pohladí doposiaľ nezažitý pocit vášne a rozkoše. To všetko bude umocnené krásnou masérkou, ktorú si môžete vybrať spomedzi dievčat, pracujúcich v salóne. Zahoďte ostych a zverte sa jej so svojimi najtajnejšími túžbami, aby mohla splniť všetko, čo od návštevy tantra masáže očakávate.

tantra

Secret dark, romatic, couple, 4 hands, to je len časť druhov masáží, ktoré salóny zákazníkom ponúkajú a ktoré si môžete užiť aj vy, ak sa odhodláte a navštívite niektorý z nich. Trocha vzrušujúcejšia je masáž lingamu, teda intímnych patrií, pri ktorej dochádza aj k prežitiu orgazmu, čo nie je nič výnimočné, práve naopak, pre tantrickú masáž je to prirodzený jav. Doprajte si aj vy chvíle beztiaže a zažite výnimočné a vzrušujúce chvíle v zajatí tantry.

Published by lomi.sk