Nekombinujte soľ s cukrom!
Prvá dôležitá vec, ktorú dodržujte je vzorová harmónia. Čo to vlastne je? Aj vy poznáte ten pocit kedy na vás zo skrine kričia kvietkované blúzky či pásikavé sukne, aby ste ich v nejaký krásny slnečný deň obliekli? Avšak pozor. Treba dodržovať harmóniu, ktorá niektorým ženám chýba. Čo by ste povedali nato keby vám v reštaurácií namiešali alkoholický drink so slepačím vývarom priamo do jedného pohára? Zrejme by ste sa napili prvý aj posledný krát. Predstavte si, že každá vzorovaná blúzka je alkoholický drink a každá vzorovaná sukňa či nohavice slepačí vývar. Keď ich spojíte vznikne gebuzina. Takže dámy, vždy ich držte od seba, aby sa okoloidúci nemuseli od vás odvracať. Radšej siahnite po „jednofarebnej kocke ľadu“ do alkoholického drinku, ktorá vám dodá štýl.
světlé vlasy
Ste žena alebo mužská napodobenina?
V poslednej dobe sa mnohé ženy rozbehli nasledovať štýl svojich partnerov. Samozrejme, milé dámy byť sexi v partnerovej košeli či tričku je stále IN, ale obliekať si rozťahané tričká, obúvať športové topánky na platforme či nosiť svetre po členky nie je vôbec štýlové. Nezabúdajte, že ste sa narodili v prvom rade ako žena. Ste osoba, ktorá má primárne vlastnosť zvádzať mužov nie ich napodobňovať. Pokojne si preklepnite obchod po obchode a pokúste sa nájsť veci, ktoré oslnia nielen mužské pokolenie, ale budú vzbudzovať závisť u okoloidúcich žien. Myslíte si, že sa slobodný muž obzrie skôr za ženou v „športovom drese“ alebo za vami? Mužské oko jednoznačne poteší viac žena ako „žena prezlečená za muža“.
slečna na schodech
Vlasy alebo hniezdo?
Odjakživa boli vlasy považované za korunu krásy. Nemyslíte? Síce nie všetky ženy sa môžu pýšiť hustým kaderami po pás, ale to nevadí. Vlasy ako vlasy. Či už riedke alebo husté farbené či nefarbené. Záleží len na tom koľko času a lásky svojim vlasom budete venovať. Aj vy poznáte ten pocit, keď si zopnete vlasy do drdola a celý deň ste iba doma? Nikomu a ničomu váš účes neprekáža. Potom príde ďalší deň a ďalší. Vy ste stále doma a na váš účes si zvykáte. No odrazu je tu sobota, čas párty, diskoték a hýrenia. A vy pozriete do zrkadla, usmejete sa a poviete si, že ste takto naozaj sexi. Účes si teda trošku prerobíte a vyrážate do spoločnosti. Na hlave máte hniezdo a vaše kamošky tiež. Lenže viete, čo je pravda? Všetky vyzeráte rovnako ako doma. Kam zmizli tie vlasy, ktoré obdivujete v reklamách či v módnych katalógoch? Neboli to náhodou krásne veľké vlny či rozcuchané zvodné pramene vyžehlených vlasov, ktoré vás fascinovali? Áno určite boli. Takže zahoďte pohodlnosť a vytiahnite kulmy či žehličky. Musí im byť za vami naozaj smutno. 

Published by lomi.sk