Nie ste práve vy ten tip čo chodíte radi do posilky ? Udržať sa  v kondícii a schudnúť  sa dá aj doma .   Povieme si  ako sa dostať do formy bez drastických diét a prehnaného cvičenia v posilňovniach a tučných jedál. Hneď ako vstanete dajte si pohár z citrónom. Nie len že doplní tekutiny ktoré ste počas noci stratili ale zároveň Vás naštartuje a prebudí. Citróny zásaditý takže je veľmi zdravý pre vaše telo a trávenie. Na raňajky si spravte nejakú chutnú  pomazánku  ktorá nahradí maslo a iné tukové nátierky. Najlepšia je avokádová pomazánka na ktorý tu máme postup ako si ju pripraviť.
ztráta váhy

…………………………………………………………………………………………………………………………

Na prípravu použite mäkké avokádo , paradajky a cesnak. Avokádo si ošúpte a dajte do misky. Ďalej pridajte nadrobno nakrájané paradajky , trochu cesnaku a soli. Pomazánku dobre premiešajte a natrite na upečenú hrianku a zdravé raňajky sú na svete.  Ak máte psa zoberte ho na vodítko a dajte si krátku prechádzku. O psoch je známe že skok k nadváhe takže najväčšia prevencia je pohyb. Ak nie ste ten typ čo nemajú radi behanie , vynahraďte si to dlhšou prechádzkou jeden krát za deň.
cvičení na rotopedu

……………………………………………………………………………………………………………………..

No ako som už písal pravidelný pohyb je veľmi dôležitý nie len pre zdravie ale aj pre vaše nohy.  Nemáte rady posilky ktorých  je vždy veľa ľudí a všetci na Vás pozerajú tak si to vynahraďte športom. Posledný tip je využiť priestor ktorý máte bežne doma. Ak  máte doma schody cvičte na schodoch. Zapojíte všetky svaly a dajú sa na nich vymyslieť rôzne zaujímavé cviky. No samozrejme je veľmi dôležitá strava.
metr a jablko

…………………………………………………………………………………………………………………………..

Snažte sa jesť pravidelne , v rovnakom čase a rovnaké porcie. Telo si zvykne že dostáva jedlo rovnaký čas a nezačne si ukladať tuky čo sa stáva pri nepravidelnom stravovaní. Posledná rada , nezabudnite sa mať radi taký aký ste. Lebo ak je človek spokojný a m rád vyžaruje s neho dobra energia tú si človek skôr všimne ako nijaké nedostatky na tele.

Published by lomi.sk