Chudnutie netrápi len ženy, aj keď taký je prevládajúci názor. Chudnutie trápi všetkých. A dokonca aj mužov. Práve tí sa zvyknú kvôli svojej váhe trápiť úplne najviac, len to nechcú nikomu povedať. Nechcú to nikomu dokázať, aby proste nespôsobili problémy. To je niečo, na čo by ste mali myslieť. Verte tomu, že chudnutie a problémy s váhou proste nie sú iba o ženách. Keď to pochopíte, pochopíte aj množstvo iných vecí. A to je niečo, čo vás úplne zmení. A čo vám zmení aj pohľad na mužov. Nie sme predsa len až takí odlišní, no nie? Aj keď sme iné pohlavie.

citron

Muži so svojimi bruškami zápasia naozaj dlho. A trvá oveľa dlhšie, kým začnú rozmýšľať nad diétami, úpravou stravy a aj pohybom, pretože si to nechcú priznať. Nechcú si priznať, že potrebujú schudnúť
. Nechcú si priznať, že im prekáža ich váha. A nechcú si priznať ani to, že ich kíl je už priam nebezpečne veľa. Ale to neprekáža. Uvidíte, že keď im to raz docvakne, všetko sa zmení. Pretože, nech je ako chce, práve o tom to celé je. Problémom je, že keď sa rozhodnú schudnúť, väčšinou to začnú aj naozaj preháňať. Začnú myslieť na to, že to potrebujú hneď a ich telo z toho často úplne kolapsuje.

maso

Napriek tomu je fajn, keď začne zvoľna. Zvolíte si správnú diétu, napríklad proteínovú, ktorá sa neskladá z radikálneho chudnutia, ale z postupných fáz, ktoré pomaly klesajú. Jednoducho to všetko ide úplne pomaly a verte tomu, že o to účinnejšie. S pohybom to taktiež nepreháňajte, hlavne vtedy, keď ste dovtedy príliš veľa pohybu nemali. Verte tomu, že na to musíte ísť postupne a vtedy uvidíte, že je to to najlepšie, čo môžete urobiť. Držte sa tej správnej hranice. Ako chlapovi vám ich treba nastaviť naozaj poriadne, pretože ste netrpezlivý a chcete všetko hneď. Ale účinné veci potrebujú aj čas.

Published by lomi.sk