Odhrnú si rukávy
Mysleli by ste, že keď sa opýtate: "Ktorú časť človeka považujete za najsexuálnejšiu ?" Odpoveďou by bolo … ich oči, alebo ich boky, ale zrejme pre veľa žien to je mužská predlaktia. Myslím, že je to dosť sexy a vypovedá to o tvrdo pracujúcom mužovi.

gentleman

Keď varí
Každá dáma miluje myšlienku vrátiť sa domov a vidieť svojho muža v kuchyni, najmä keď je to dlhý deň. PowerPoint, prezentácie a nonstop e-maily, takže keď sa to skutočne stane, keď prechádzate prednými dverami a ta vôňa Vás prekvapí.

Má rád zvieratá
Nie je nič atraktívnejšie ako muž, ktorý sa hlboko stará o zvieratá, dáva nám vedieť, že je v kontakte s jeho dušou, ale vážne, správa všetkým milovníkom zvierat tam vonku, vy ste sexy a milujeme to-

Hovorí s vášňou
Je tu niečo o mužovi, ktorý hovorí s vášňou, možno je vášnivý o svojej práci, jeho auto alebo dokonca určitý šport a nemusíte mať nevyhnutne rovnaké záujmy, ale len počuť, ako o tom hovoria s takým nadšením a oheň je super atraktívne. Jedna dáma mi raz povedala: "Môj manžel je taliansky a niekedy nerozumiem polovici vecí, o ktorých hovorí, ale keď hovorí, hovorí s vášňou a ja to milujem."

raper

Vedie konverzáciu
Keď bezproblémovo prebieha rozhovor s mužom alebo ženou, myslím, že ich treba zaradiť na začiatok zoznamu. Vieme, že mate zoznam pre a proti, ktoré robíte vo svojej hlave pri prvom začiatku stretnutia. Ja osobne milujem tieto 3 hodiny rozhovorov, keď ja a môj partner sa rozprávame o najrôznejších veciach ako: vesmír, miesta, ktoré chceme navštíviť, cudzie veci, čo sa stalo keď sme mali jedenásť?

Keď spí
Hovorte mi, že som čudná, ale milujem sledovať, ako spinká môj partner, je to najdrahšia vec. A nie, nie je to preto, že je konečne pokoj a teraz môžem konečne pozerať jeden z mojich obľúbených seriálov pekne v obývačke s plnou misou zmrzliny alebo dobre osolených pukancov.  Je to úplne všetko o tom, ako roztomilo vyzerá.

Published by lomi.sk