Ako vizážistka sa vo svojej práci stretnem naozaj s kadečím. Neverili by ste tomu, čo súženy schopné si vymyslieť a čo všetko chcú, aby som im na tvári urobila. A je jasné, kto je v tomto úplne najhorší. Nechcem byť zlá, ale sú to práve nevesty, ktoré sú schopné špekulovať ešte aj v ich svadobný deň. Jedna si vymyslela, že chce umelé mihalnice, ale veľmi ma presviedčala o tom, aby som si kúpila hodvábne. Tvárila sa ako pupok sveta, keď hovorila o syntetických a jednoducho skutočne nemôžem ani len dýchať, keď počujem, ako sa mi niekto stará do práce. Ja tiež neprídem ku nim a nehovorím im, ako zle poukladali faktúry alebo niečo podobné.

zelené oči

Keď ste však vizážistkou a niektoré ženy ku vám chodia pravidelne, občas si prídete akoich osobný psychiater. Je jasné, že niekedy nevedia, čo so sebou a nevedia sa spamätať, nech sa deje čokoľvek. Ale verte tomu, že keď im neodpovedáte, ony sa často vedia porozprávať aj samy so sebou. Našťastie som schopná takéto veci vždy vyraďovať zo svojej hlavy a keďže mám problémov dosť aj sama, väčšinou to všetko selektujem tým známym jedným uchom dnu a druhým von. Možno to nie je jednoduché, ale dá sa to.

modelka

Ženy, taktiež by som vám poradila. Keď idete ku vizážistke, je potrebné, aby ste saodlíčili. Nerozumiem tomu. To sa až tak hanbíte, že nemôžete tú chvíľku prejsť aj bez mejkapu? Ja viem, že niektoré ženy ku mne chodia z práce a idú na kozmetiku. To je jasné. Ale verím tomu, že tie, ktoré ku mne idú skoro ráno nemusia prísť nalíčené. Aký to má potom význam? Verte tomu, že mám váš odtieň mejkapu a že sa dokážem zamerať na to, aby vám všetko, čo vám na tvár dám, naozaj sedelo. Je jasné, že presne na tomto záleží, takže verte tomu, že to musíte skúsiť. A nebojte sa. Môžete prísť na líčenie aj na skúšku, aby ste videli, že vás nedoriadim.

Published by lomi.sk