1.     Až príliš veľké ego
Je to typ muža, ktorý mal vždy veľa kamarátov. Bol obdivovaný inými mužmi, ale najmä ženami. Mnohý mu závideli už od strednej či základnej školy. So ženami to vždy vedel a bol jedným z prvých, čo mali frajerku. Má veľkú charizmu, jeho úsmev vás položí na kolena. Dostatočne vypracované telo a na pravidelne návštevy u kaderníka nikdy nezabúda. Dbá o seba a aj to je dôvod prečo nás práve tento typ priťahuje. S touto dokonalosťou však často prichádza aj nedôvera, nevera…

láska

2.     Pohoďák
Je to klasický typ muža. Dobrák od kosti. Ochotný, vždy príjemne naladený a sympatický chlap. Nepatrí medzi najpopulárnejších či už v práci alebo v škole. No on to nepotrebuje. Vie, že si nemusí nič dokazovať. Váži si samého seba a ešte viac svoju priateľku. Romantické večere či kino sú preňho samozrejmosťou. Je to typ muža, ktorý očarí a ani si tuto skutočnosť nemusí uvedomiť, pretože sa na nič nehrá a je vždy sám sebou.

3.     Balič
Týchto mužov ste už určite každá stretla. Pýtate sa kde? Ani nie. Je vám to jasné. Na diskotéke, v bare. Veď samozrejme. Vedia ako ma nás to sa musí uznať, no sami nevedia ako ma seba. Nemajú to v živote ešte správne usporiadané. Nevedia čo je láska. Ba dokonca o ňu ani nestoja. Ide im len o zábavu. Nechcú sa viazať. Nechcú cítiť. Nechcú spoločný život. Nechcú vás za svoju životnú priateľku. Ich cieľom je spoznávanie nových žien. Mohli by sme ich nazvať aj niekým, kto sa bojí dospieť a posunúť sa vo svojom živote na ďalšiu etapu.

štěstí
 
4.     Vorkoholici
 Tito muži nie sú zlí. Sú úžasní, príťažliví, zábavní, milí. Jediný problém je v tom, že milujú svoju prácu viac ako vás. Je na povahe ženy či jej to bude vadiť alebo nie. Každá sme iná. Jedno je však isté. Každá máme len jeden pohár trpezlivosti, a preto by sme sa mali púšťať do takýchto vzťahov s upratanou mysľou. Uvedomme si, čo nás s takýmto mužom čaká a čo nás neminie, aby sme potom neľutovali naše rozhodnutie.

Published by lomi.sk