Dobre nie je to žiadne zvieratko ktoré potrebuje opateru každý deň. Ale raz za čas neuškodí keď si vo svojom smartphone urobíte poriadok. Pomôže to k lepšiemu fungovaniu , a nezasekávaniu pri hraní hraní hier , prezeraní videí , alebo klasickom surfovaní na Facebooku.
mobil a tablet

Poriadok  na hlavnej obrazovke

Možno si poviete veď na čo , nemám tam toľko aplikácii ktoré má všade. Práve naopak , čistý Android na smartphone obsahuje viac ako sto aplikácii , a máte ich všade. Preto je dobre ak si ich zoradíte , a dáte si ich tak aby ste ich všetky našli. Prípadne si môžete z Google Play stihnúť aplikáciu na menu ,  tam už máte všetky aplikácie pekne po hromade , uložene podľa abecedy alebo posledného použitia.0

Najväčším problémom všetkých používateľov smartphonou je výdrž batérie. Prvé čo by som odporučil je aby ste znížili jas na obrazovke . Pravé toto Vám zožerie  viac batérie . Ďalšia rada pre všetkých sú mobilné dáta . Ak ste neustále pripojený ha dátach , a presnejšie na 4G internete presuňte kartu na 3G . 4g internet zožerie viac batérie , keďže sa cez túto technológiu pripájate častejšie.

Urobte si zálohu svojich súborov. Je to hlavne s toho dôvodu že ak by sa s Vašim smartphonom niečo stalo , budete vedieť že Vaše súbory sú bezpečne zálohované a jednoducho ich nájdete.
mobilní láska

Ak častejšie kontrolujete svoje email mali by ste vyskúšať iné aplikácie prepojené z Vašim  emailom. Pretože aj časte pozeranie emailov môže spôsobiť rýchli úbytok batérie.

Pokiaľ je možnosť vymieňajte staré súčiastky za nové. Najčastejšie sčiastky ktoré sa menia je rozbití displej alebo už dosluhujúca batéria . Dosť často sa kazí aj konektor na nabíjanie , preto ak lakšie pripájate nabíjačku do zariadenia , znamená to že kolík teda konektor je poškodený a už nedrží na svojom mieste. Výmena novej nabíjačky nepomôže , skôr by ste mali porozmýšľať či nevymeníte samotný konektor nabíjania. Táto výmena by Vás stála do 20 eur v servise.

Published by lomi.sk