1.       Notebook –Je všestranný. Môžete ho využívať v spálni, obývačke, na záhrade, v kaviarni, na cestách – takmer všade, je prenosný. Je ideálny pre kancelárske práce ako aj študentov vysokých škôl. Je ideálny na surfovanie po internete a sledovanie filmov či videí.

business

2.       Stolný počítač –Stolný počítač si za rovnakú cenu ako notebook zaobstaráte s väčším výkonom – bude rýchlejší, svižnejší a viac toho zvládne. Za stolné počítače sa totiž nepripláca za kompaktnosť a neobmedzenú prenosnosť. Môžete si ho ale oveľa lepšie prispôsobiť a to nezávisle od doby zakúpenia, napríklad časom zistíte že by sa vám viac hodil monitor s väčšou obrazovkou, alebo lepšia klávesnica, atď.

3.       Tablet –Tablety sú zariadenia ktoré patria prevažne do obývačky. Krásne sa synchronizujú s vaším inteligentným telefónom, môžete na ňom surfovať po internete a sledovať videá alebo zabíjať čas hrami. Zaobstarať sa dajú aj vodotesné tablety, ideálne na používanie vo vani. Tablety sú taktiež praktické na rôzne cesty – napríklad na cesty vlakom, kde nemáte pri sebe priveľa miesta a chcete si pozrieť nejaký film.

hodinky

4.       Inteligentný televízor –Pre niektorých televízor a počítač v jednom, no nemusí tomu tak byť. Závisí to na tom, čo radi robievate na vašom počítači. Tieto televízory podporujú surfovanie po internete, aj keď s o niečo nižším komfortom, ako tomu je pri ostatných zariadeniach. Sú však skvelé na prezeranie YouTube a podobných stránok.

5.       Herná konzola –Ak sú vašim koníčkom hry a radi sledujete filmy, videá alebo surfujete na internete, toto zariadenie zvláda všetko bravúrne.

6.       Inteligentné hodinky –Toto zariadenie slúži iba ako doplnok k mobilnému telefónu, samostatne nemá veľké využitie. Môžete naň presmerovať vaše hovory, ovládať cez neho váš mobil, no poslúži vám aj ako merač výkonu a nabehanej vzdialenosti pri tréningu.

Published by lomi.sk