Už to nie sú len debaty a články, už je to realita. V predajniach a e-shopoch vidíme nový tovar, ktorý nás opäť po technologickej stránke posunul vpred. Opäť sa dostávajú do módy náramkové hodinky, no s mnohými vylepšenými funkciami. Náramkové hodinky, ktoré sú vhodné do dnešnej doby plnej aplikácií, tabletov a zariadení Smart. A práve aj tomuto tovaru vravíme Smart Watch/ Inteligentné Hodinky/.
chytré hodinky
Na trhu sú prakticky nováčikom, no padli do oka už hádam každému a skrátka vidíme, že sa bude jednať o ďalšie produkty, ktoré sa ujmú a asi v podobnej miere, ako sa ujali Smart mobily, čiže masovo. O chvíľu bude mať opäť takmer každý na zápästí hodinky, no tentokrát s funkciami podobnými dnešným prenosným zariadeniam. Som si tým istý, už zaplavujú trh. Možno by som povedal, že majú ešte trochu vysokú cenu a ľudia ešte stopercentne nevedia, čo očakávať a či sa im kúpa oplatí. Veď majú smartfóny a na nich aj čas a tie hodinky Smart nie sú v mnohých prípadoch lacnou záležitosťou. Možno o dva roky. Takisto aj smartfóny mali zo začiatku vyššiu cenu a nevedeli sme čo očakávať. A pozrite sa dnes. Aj preto mám takmer 100% tušenie, že nás tento nový tovar v podobe inteligentných hodiniek masovo zaplaví a stane sa zaužívanou samozrejmosťou, ako dnešné dotykové mobily.
moderní hodinky
Bližší pohľad na momentálny výber a ceny
Jednou z najžiadanejších volieb na našich e-shopoch sú už dnes hodinky Huawei Watch W1. Aj cenovo je to tá stredná voľba, vravíme o cene 296 Euro. Je to dosť, no nájdeme aj drahšie. Ako vravím, cenou, funkciami, výkonom, je to tá stredná cesta. Avšak nájdeme aj alternatívy v cene 30- 70 Euro, ale aj produkty v cene cca 350- 600 Euro, dokonca aj drahšie. Ten výber a rozhodnutie však už nechám iba na Vás. Ale takou najlepšou voľbou a to hodnotím aj podľa ostatných užívateľov, by bol nákup tej cene max. okolo 270- 350 Euro. Ak kúpite príliš lacné, možno to nebude ono a zasa tie cez 400 Euro a viac, to si asi môže dovoliť málokto. A možno by bolo lepšie chvíľku počkať a tie ceny určite klesnú.

Published by lomi.sk