Prišla dobrá správa pre všetkých aktívnych platiteľov služby Playstation Plus – konečne boli predstavené hry pre jún. Tohtomesačný line-up predstavuje šesť hier pre konzoly Playstation 4, Playstation 3 a Playstation Vita. Pre Playstation 4 sa hráči môžu tešiť na akčnú kooperatívnu strielačku z pohľadu prvej osoby, pokračovanie populárnej Killing Floor, Killing Floor 2 a emóciami nabitý päťdielny príbeh študentky Max Caulfield s neobyčajnými schopnosťami, Life is Strange complete season. Taktiež tu máme neľútostnú cyberpunkovú strielačku z vtáčej perspektívy, kde každá smrť je iba novým začiatkom, Neon Chrome a špionážnu pecku s kreslenou grafikou Spy Chameleon. Obe hry sú crossbuy s mobilnou konzolou Playstation Vita. Pre vyznávačov staršej generácie domácich konzôl, Playstation 3, sa taktiež niečo nájde – konkrétne roguelike akčná adventúra Abyss Odyssey a dynamikou nabité preteky rýchlych aút WRC 5: World Rally Championship.

playstation

 
Killing Floor 2 je kooperatívna strielačka z pohľadu prvej osoby zasadená do prostredia bezprostredne po konci svojho predchodcu, Killing Floor. Podťe sa pozrieť do Európy zamorenej smrteľným vírusom, ktorý mení ľudí na nemysliace krvilačné monštrá. Spojte sa s ostatnými hráčmi, spolupracujte v skupinách po šiestich a osloboďte Európu spod nadvlády monštróznych zombíkov.
 
V Life is Strange prežite príbeh študentky fotografie Max Caulfield, ktorá zistí, že dokáže manipulovať s časom. Ale táto unikátna schopnosť má háčik – aj malé zahrávanie sa s minulosťou môže spôsobiť nedozerné následky v budúcnosti. Zahrajte si Life is Strange a zistite, prečo táto hra žne ocenenia, kade chodí.

psvista
 
Toto však nie je všetko, služba Playstation Plus ponúka aj každomesačné zľavy. Tentokrát si pre hráčov Sony prichystalo dva skvelé balíčky – športový WWE 2K17 & NBA 2K17 a akčný The Division & Rainbow Six Siege.  

Published by lomi.sk