V módnom svete plnom nepochopiteľných a bláznivých vecí sa stal prelom a zavítal do neho trend ponožiek. Najlepšie je aby boli čo najviac farebné a čo najviac vidieť. Nie, už si ďalej nevystačíte s Adidas, Nike alebo Puma ponožkami.
Udavači trendov ukazujú hravosť vysokých ponožiek v botaskách alebo lodičkách k sukni, kraťasom alebo k zahrnutým nohaviciam skoro každý deň. V podstate to obohatí Váš dovtedy jednoduchý dvojfarebný outfit a zmení ho na niečo nové a rafinované. Ale kde také ponožky zohnať? Tu Vám prinášam pár značiek, ktoré by ste rozhodne nemali zanedbať.

boty

Hot Sox

Táto americká značka pôsobí na ponožkovej scéne už od sedemdesiatych rokov minulého storočia a je viac ako úspešná. Sústredí sa najmä na vyobrazenie slávnych umeleckých diel, ale v ich repertoári sa dajú ľahko nájsť aj iné zaujímavé vzory. Z vlastnej skúsenosti odporúčam práve vyobrazenie Mony Lisy (najlepšie s bielymi teniskami).

Happy Socks

Medzi najznámejšie značky, ktoré sa sústreďujú na ponožky a pozná ich asi každý sa jednoznačne radí tá švédska s názvom Happy Socks. Dajú sa kúpiť skoro v každom druhom obchode aj u nás a sústreďujú sa najmä na grafické motívy. Zárukou je samozrejme, že prekypujú veselosťou a hravosťou.

ponožky

Ponsh

Tentoraz pre zmenu slovenská značka sa pýši menom Ponsh a vznikla len pred nedávnom. Momentálne majú v ponuke 5 vzorov ponožiek, ale určite stoja za návštevu, najmä ak chceme podporiť slovenskú výrobu. Osobne si myslím, že ich vzory sa s ľahkosťou vyrovnajú tým zahraničným.

Fusakle

Aby sme boli čo najviac národo-podporujúci, je tu ďalšia slovenská značka. Tentoraz trochu viac známa a ľahko ju dostať v mnohých obchodoch. Pútajúci je najmä názov. Majú naozaj veľký a rozmanitý výber a je z čoho vyberať. Od zložitých obrázkov cez fúzy a mačky až po pásiky a bodky. Je z čoho vyzerať a máte istotu, že vždy vyniknete z davu.
Ceny týchto ponožiek sa však pohybujú v cenových hladinách od 5-15€ a pokiaľ je vám ľúto vyhodiť toľko peňazí za ponožky, vždy vás s otvorenou náručou uvíta Aliexpress.com s obrovským sortimentom neznačkových, lacných a rozmanitých ponožiek.

Published by lomi.sk