Je vo všeobecnosti známe, že o svoju pleť sa starajú skôr ženy ako muži. Ženy sa vo všeobecnosti o seba starajú predsa oveľa viac ako muži. Ale to ešte neznamená, že aj chlapi sa o seba nemôžu starať. Už dávno neplatí, že všetci chlapi, ktorí sa o seba starajú, sú narcisi. Keď to preháňate, možno budete označený za metrosexuála, ale to je asi tak všetko. Verte tomu, že keď budete so sebou spokojný, bude vám to možno úplne jedno. Čo sa týka vašej pleti, to že ste chlap ešte neznamená, že sa o svoju pleť nemôžete poriadne starať. Len musíte mať na pamäti to, že mužská pleť je úplne iná ako tá ženská.

jogging
 
Máte šťastie, pretože v dnešnej dobe sa bežne predáva aj kozmetika pre mužov. A to myslíme úplne kompletne. Už to nie je ako niekedy, že ste museli zháňať prípravky proti akné alebo proti čiernym bodkám a museli ste si kupovať ženské výrobky. Mužská pleť je jednoducho iná ako ženská a práve preto sa tomu firmy prispôsobili. Čiže začali vyrábať prípravky, ktoré sú na mužskú pleť ako stvorené. Možno vás to prekvapí, ale základom je, aby ste používali poriadny krém alebo gél po holení. To je základom toho, aby ste mali pleť úplne v poriadku.

velbloud
 
Od toho záleží či bude podráždená, suchá, alebo príliš mastná. Pokiaľ si nenechávate narásť dlhú bradu, je to jednoducho prípravok, ktorý používate stále. Takže keď si kúpite poriadny gél či krém po holení (odporúčame prírodný, aby vám príliš nedráždili pleť), môžete pokračovať. Teraz si musíte uvedomiť, aký typ pleti máte. Ženy majú problematickú, suchú, normálnu a zmiešanú a verte tomu, že niečo podobné platí aj pri mužoch. Nezabúdajte na to, že nie je hanba opýtať sa, čo by bolo pre vás to najlepšie. Sami usúďte, aký typ pleti máte a podľa toho sa aj zariaďte. V niektorých predajniach majú kozmetiku určenú práve pre mužov. A verte tomu, že pre vás určite nájdu tú pravú.

Published by lomi.sk