Muži. Silní predátori, inteligentní, citliví, no ich vnútro je krehké ako keramická váza. Vidíme v nich oporu, pokoru, prijímame od nich lásku, láskavosť, city, citlivosť. Sú tu pre nás. Sú našou slabosťou. Našimi priateľmi, kamarátmi, milencami, idolmi… našim všetkým.

portrét

 Potrebujeme ichv našich životoch ako vodu, jedlo či vzduch. Nemyslíme si to všetky ale ty to vieš. Každá z nás to vie alebo to aspoň cíti v zabudnutom kútiku duše. Často si túto skutočnosť nepripúšťaš, pretože v nich vidíš lovca. Vidíš niekoho, kto by sa dokonale dokázal pohrať s tvojimi citmi. Áno v tomto sú naozaj výnimočne talentovaní. Nehádžme, ale všetkých do jedného vreca. Nevzdávaj to s nimi a daj im šancu ukázať ti, že dokážu milovať.

Neraz je to s nimi ťažké, ale sme ženy silné, múdre, inteligentné, chápavé. Tiež sme tu pre nich. Navzájom sa priťahujeme ako magnety. Sme ako slnko a mesiac. Ako ľad a sneh. Ako čokoláda a jahody. Ako leto a zmrzlina. Tvoríme páry od veku vekov.

Každá z nás raz nájde toho pravého. Veríš v osud? Áno? Nie? Začni! Niekde, či tu alebo tam kdesi v diaľke na teba čaká ten pravý. Nenápadný chlapík, ktorý sa na prvý pohľad zdá byť z cela obyčajný. Ty v ňom ale nájdeš tvoju skrytú spriaznenú dušu. Nájdeš v ňom niekoho, kto ťa bude robiť šťastnou. Niekoho, kto ti bude oporou, podporou, láskou, priateľom ale aj manželom.

muž

Niekoho, kto si ťa bude vážiť, ctiť a bude každý deň ďakovať bohu za to, že mal to šťastie a mohol ťa stretnúť. Ak si ho ešte nestretla neváhaj. Nezúfaj. Možno práve dnes či zajtra do teba niekto narazí. Ty si odrazu uvedomíš, že je to on. Tá osoba, na ktorú si čakala. Drahá máš čas celého sveta. Nikdy nie je príliš neskoro na pravú lásku. Buď trpezlivá. Neponáhľaj sa a počkaj. On príde. On sa zjaví. A bude to krásne. Nepremrhaj čas s niekým kto nestojí o tvoju lásku a pohŕda ňou.
 

Published by lomi.sk