Maj pevnú pôdu pod nohami
“ Ak sa cítiš, akoby si stratil všetko, spomeň si, že stromy strácajú svoje životy každý rok a stále vysoko stoja a čakajú na lepšie dni. “
Že vám tu idem písať o nejakom bezvýznamnom strome ? Pozrite sa na to z inej stránky. Zamyslite sa nad tým a predstavte si, že ste na jeho mieste. Ešte stále si myslíte, že nie je na svete nič horšie ako to, čo sa deje práve vám ?

svaly.jpg

Cez prekážky ku hviezdam
“ Niektoré dni sú lepšie, niektoré horšie. Hľadajte požehnanie namiesto prekliatia. Buďte pozitívny, silný, a dostatočne si odpočiňte. Nemôžete to urobiť všetko, ale môžete to urobiť najlepšie. “
Možno veľmi ľahko povedané, no nič nie je stratené. Dajte tomu voľný priebeh a viac času. Dokážete viac ako si myslíte, len to nechajte ísť a čakajte na správny okamih.
Inteligencia alebo emócie ?
“ Bez ohľadu na situáciu nikdy nenechajte vaše emócie prekonať vašu inteligenciu. “
Myslite vždy na túto múdru vetu. Nenechajte sa zložiť na dno a vykašľať sa na všetko iné len kvôli tomu, že vaše emócie “sú silnejšie” . Nie. Vaša inteligencia je viac ako chvíľkové emócie. Nenechajte sa v nich topiť a myslite.
Mysli pozitívne
“Ak si našiel milión vecí, ktoré ťa zložili na zem, nájdi jeden dôvod, ktorý ťa postaví späť na nohy. “
Urob to čo najskôr. Toto ťa dokáže posunúť ďaleko a ty sa ani nenazdáš, a budeš na ceste, na ktorej si chcel byť. Svet je krásny a neverím tomu, že na ňom neexistuje nič pozitívne.

deprese.jpg

Nechaj to ísť
“ Jedna z najkrajších vecí v živote je, keď nájdeš odvahu nechať to, čo nevieš zmeniť. “
Je jedno, či je to nešťastná láska alebo stále vaše pocity. Riaďte sa aj rozumom a bude to už len dobré.
Na záver už vám len chcem povedať, že všetko čo teraz zažívate je chvíľkové a onedlho sa budete cítiť ako najšťastnejší človek na svete kvôli tomu, že ste urobili správnu vec. Dokážete viac, ako si myslíte. Len sa do toho vrhnite.

Published by lomi.sk