Zasa je to len o móde a o štýle. Nedá vám to pokoj a musíte zasa zájsť do obchodu a utratiť peniaze na najnovšiu kolekciu, pretože to jednoducho potrebujete. Potrebujete zažiariť, potrebujete ten skvelý pocit po čerstvom nakupovaní vecí, ktoré nebudú len tak nečinne ležať v šatníku. Je to ale v poriadku – každý chce byť in !

deštník

Dlhý šedý cardigan
Hodí sa takmer ku všetkému, tu sa žiadne medze nekladú. Ak patríte medzi nákupných šialencov určite ich máte v šatníku najmenej desať, aj to je málo. Cardigan jednoducho do módy prišiel a už nikdy neodišiel. A prečo ? Lebo je trendy a sexy !

Kožená bunda
Dokonalý kúsok dostupný aj v iných farbách ako je čierna, no posúďte sami – kto nevlastní čiernu koženku ? Do popredia sa dostala už dávno a pár rokov už sa v módnom priemysle vyskytuje. Za svoju štýlovosť a eleganciu vďačí svojim nádherným strihom. V obchodoch sú dostupné aj rôzne veľkosti a dĺžky, na jeseň je vhodná aj kratšia, pretože zima ešte neprepukne v plnom prúde, no pri príchode prvých mrazíkov by ste ju mali vymeniť za teplejšiu bundičku.

Pletený sveter
Chvalabohu, vrátili sa časy, kedy sme sa tešili na toľko očakávaný pletený sveter vlastnoručne  uštrikovaný našimi starými mamami. Niekedy síce škriabal a pichal, jeho nosenie bolo nepríjemné, no povedzme si na rovinu – bola nám zima ? Dnes je navyše veľmi trendový a dostupný v širokej palete farieb. Za najlepšiu voľbu sa považuje svetrík, ktorý vám bude trošku over-sized, čo v preklade znamená väčší. Zníži vám na hmotnosti a bude veľmi pohodlný.

Kotníkové čižmy
Nie je to žiadne módne „fó-pá“, ale stálosť a perfekcia. Sú nádherné a v jesenných kolekciách nimi obchody doslova praskajú. Sú rôzne tvary, no ich prvky sú v konečnom efekte rovnaké a pri ich nosení sa cítite ako v bavlnke, pretože bývajú väčšinou veľmi pohodlné aj na opätku vďaka platforme. Nekúpite si ich, pretože väčšina je vyrobená zo semišu, ktorý aj pri menšom dáždiku vyvolá poškodenie ? Typická výhovorka, treba najprv vyskúšať !

boty

Nezabúdajme na dáždnik
Nie je to hlúposť, aj tu hrá móda svoju rolu. Hádam nepôjdete do práce bez dáždnika, keď je vonku lejak, aký už dlhý čas nebol. Jeseň sa síce vyznačuje skôr silnejším vetríkom a popadaním lístím, ktoré na nás útočí v malých točiacich sa tornádkach, no dážď netreba podceňovať. Vyberte si iný ako čierny, ten má predsa každý !

Published by lomi.sk