Bahno dokáže skutočne zázraky, dokáže účinne pôsobiť na postihnuté miesta nielen v rámci pohybového kĺbového ústrojenstva, rovnako efektívne pôsobí aj na vírusové ochorenia a bolesti hrdla či nádchu. Bahno veľakrát účinne pôsobí tam, kde nezaberajú žiadne lieky a preto je veľmi vyhľadávané a obľúbené v medicínskej oblasti, no rovnako aj v kozmetickom priemysle. Jeho zázračné účinky v rámci pleťovej kozmetiky sú nesporné, preto ho s obľubou využívajú aj výrobcovia.

prírodná pleťová kozmetika

Pleťová bahenná maska Dr. Nona s vysokým obsahom bahna z Mŕtveho mora a vysokou koncentráciou prírodných výťažkov z aloe vera, harmančeka, citrónu a levandule spolu s mnohými ďalšími účinnými látkami je jeden z najefektívnejších kozmetických produktov na pleť poškodenú akné a kožnými problémami, ktorá účinne eliminuje a pleť ozdraví.

Čím je táto bahenná maska výnimočná? Práve vysokým podielom bahna Nutrifit, ktoré Vašu pleť „vynoví“ na nepoznanie. Jej použitie naštartuje regeneračné procesy pleti a zlepšuje krvný obeh, čoho výsledkom je žiarivá a rozjasnená tvár. Veľkým plusom je účinok na vrásky, ktorých tvorbu znižuje a navyše pleť na tvári dokonalo vyživí o tie najúčinnejšie látky, ktoré pre mladistvý a jasný vzhľad potrebuje. Jej najväčším benefitom je však vysoko účinný boj s problematickou pleťou, nakoľko tvorbu akné eliminuje na minimum – čo jej zabezpečuje veľkú obľúbenosť nielen v kozmetických salónoch, ale s obľubou ju využívame aj doma.

bahenná pleťová maska

Pokožka je po použití pleťovej bahennej masky Dr. Nona vyhladená a svieža, pri pravidelnom používaní dosiahnete viditeľné zlepšenie problematickej pleti a sviežosť, ktorá bude viditeľná na prvý pohľad.

V starostlivosti o pleť je dôležité siahať po vhodných produktoch, ktoré sú skutočne účinné a ich aplikáciou dosiahneme želaný efekt – čím je krásna a ozdravená pleť. V tomto prípade je lepšie staviť na istotu a overené zložky, ktoré na pleť naozaj účinne pôsobia – čím bahno z Mŕtveho mora nepochybne je.

Published by lomi.sk