Aj keď si myslíte, že máte všetko premyslené, realita môže byť úplne, ale naozaj úplne iná. Nech sa deje čokoľvek, musíte vždy myslieť na to, čo môžete urobiť preto, aby vám bolo lepšie. Aby ste sa lepšie cítiti a aby jednoducho všetky veci, ktoré ste dovtedy riešili, neboli až také závažné. Niekedy je to však oveľa ťažšie, ako by ste si pomysleli. A hlavne vtedy, keď to muži nechajú na svojich ženách. Ženy sú stvorenia, ktoré sú možno veľmi prispôsobivé, ale niektorým veciam nerozumejú a veľmi pravdepodobne ani nikdy rozumieť nebudú. A na to si jednoducho musíte pamätať, nech sa deje čokoľvek.

budova

  • Ženy sú tu na to, aby všetko okolo seba skrášľovali. Len málokedy myslia na praktickú funkciu, častejšie a radšie sa orientujú na tú estetickú. A na tom nie je nič zlé.
  • Rady sa pozerajú na to, ako veci vyzerajú a nie na to, ako budú vyzerať. Proste chcú vidieť hotovú vec a nechcú sa zdržiavať niečím iným.
  • Musíte im všetko poriadne vysvetliť. Ak napríklad potrebujete hliníkové fasády https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/hlinikove-fasady/, ona väčšinou absolútne nerozumie, akým jazykom hovoríte.

hliníková okna

Už viete, čo sme vám tým chceli povedať? Vaša žena potrebuje, aby ste jej pomohli, keď od nej niečo chcete. Nie je to len „Dobre, teraz urob toto“. Musíte jej povedať, čo, prečo a načo. Inak to jednoducho nevidíme. Verte tomu, že keď sa na to pozriete presne takto, bude oveľa jednoduchšie začať niečo robiť a orientovať sa na veci, na ktorých vám skutočne záleží. Nebojte sa to pomenovať a nebojte sa o tom hovoriť hneď teraz. Na tom naozaj veľmi záleží a to je podstatné. Necíťte sa trápne len preto, že ste žena a že niečomu nerozumiete. Váš partner tomu tiež nerozumie. Nestrieľa sa z toho. Je len na vás, ako sa začnete pozerať na ďalšie veci, ktoré sú pre vás dôležité a verte tomu, že to ide aj bez toho, aby ste sa cítili zle.

Published by lomi.sk