Žena samotná je nádherným šperkom, ktorý krášli svet, ale sama sa ešte viac potrebuje páčiť. K tomu využíva rôzne prostriedky, vďaka ktorým zvýrazní svoju prirodzenosť a prednosti a zladí všetko tak, aby robila dobrý dojem.
Žena sa skrášľuje nielen kvôli okoliu a mužom, ale hlavne kvôli sebe, aby dosiahla spokojnosti sama so sebou. Prostriedkov, ktorými si každá žena pomáha zvýrazniť svoj šarm je nespočetné množstvo a to od kaderníčok cez kozmetičky až po obchody s oblečením a podobne. V neposlednej rade medzi také prostriedky s cieľom skrášlenia a zvýraznenia patria aj šperky.

smaragdové náušnice

Práve tie sú na ženách ešte krajšie, než bez nich a ženy o to výraznejšie a pôvabnejšie. Medzi základ šperkov, ktoré nechýbajú v žiadnej šperkovnici, patria aj náušnice.

Ich kúzlo spočíva v tom, že odjakživa sú symbolom ženskosti a dávajú sa na ušká dievčatkám čerstvo po narodení, aby celý svet poznal, že ide o ženské pokolenie. Tradíciou boli vždy zlaté, ale dnes prichádzajú do módy aj strieborne nausnice s kamienkami či bez, ktoré pristanú každej slečne i dáme.
Vďaka kombinácii tohto materiálu s kamienkami vznikajú úchvatné kúsky, ktoré sa prispôsobia bežnému noseniu aj slávnostným príležitostiam. Dokonca ich môžete zladiť s oblečením, doplnkami či dokonca s farbou očí.

Veľkej obľúbenosti sa tešia strieborne nausnice s kamienkami čírymi, ktoré sa hodia ku každej farbe, štýlu aj príležitosti. Zvýraznia ženskú tvár a pôsobia slávnostným dojmom. Často sú videné aj na nevestách a dodávajú im naozaj princeznovský vzhľad.

zlaté naušnice

Farebné kryštáliky zase dokážu podporiť náladu, obľúbené farby, farby na oblečení či doplnkoch. Všetko je dokonale zladené a nenájdete na sebe žiadnu chybičku.
Rôzne tvary a dĺžky zase prispievajú k nárokom a vkusu či veku žien a prinášajú hromadu možností.
Vďaka pestrému výberu môžete mať vo svojej šperkovnici nielen jeden kúsok, ale hneď niekoľko, pretože môžete nosiť každý deň iné.

Published by lomi.sk